Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

pinda, na szczęście wybrała inną specjalizacje , bo inaczej pukałbym do niej co 15 minut i prosił o diagnozę :mrgreen: i na szczęście wybrała ginekologie , bo do tego jestem hipochondrykiem i też nie dałbym jej spać , a tak to ma spokój :-|:mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pinda, dobrze to słyszeć , mi się zawsze wydaje , że moje żarty są kiepskie :mrgreen:

Stark, Znam ten ból , dlatego , że nawet jak wyznaczę sobie cel , to pojawia się często jakieś zwątpienie , że sobie nie poradzę , póki co łażę do psychologa , w końcu trzeba wszystkiego się łapać by jakoś sobie z tym poradzić , nie myślałeś o tym żeby spróbować ? bo być może nie jesteśmy takimi beznadziejnymi przypadkami , jak nam się wydaje , choć kto wie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, Nie wiem...jedyne w czym czasem widzę możliwość motywacji, to coś na czym naprawdę by mi zależało, lub otarcie się o zgon :<.

Gdy ktoś mi każe coś robić, a nie zależy mi, to robię to na odwal,tudzież może się drzeć,rąbać, i tak to mam beznamiętnie w d*pie ;<.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stark, też tylko w tym widzę motywacje , w przypadku gdy otarłem się o zgon , dało to mi takiego kopa , że udało mi się wyjść z nałogów , a jeśli chodzi o cel , to też potrafię się zmotywować , tylko dobijają mnie te myśli , że może się nie udać , że nie dam sobie rady . A co do tego co każą mi robić inni , też to sobie olewam , nie wiem czy to dobrze czy żle ...

pinda, dzięki , ale przestań już bo się zaczynam czerwienić :mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×