Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Tomcio Nerwica, to też racja ;)

Marsal2, nie wiem :P Po prostu zaczęło mnie to podniecać i tak zostało... :lol: Nienawidzę angielskich piosenek, są takie wszędobylskie, z Polski to lubię dwa zespoły, więc musiałam znaleźć coś innego - padło na niemiecki 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abbey, przecież jest tyle fajnych japońskich zespołów. :P Dlaczego niemiecki... :(:P

 

Tomcio Nerwica, mnie po prostu odrzuca jak ktoś gada do mikrofonu i twierdzi, że tworzy muzykę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marsal2, Jakby to było zwykle gadanie , to my też moglibyśmy to robić , jednak to jest flow , a uwierz mi to też wymaga długoletniego treningu :mrgreen: trzeba tu zaznaczyć , że raperzy z firmy go nie posiadają , to akurat jest gadanie do mikrofonu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pawelbdg24, lubię i słucham Nightwisha, Closterkeller, Inkubus Sukkubus. ;)

 

Abbey, nie da się ukryć, że wśród japońskich wykonawców odróżnić płeć jest ciężko. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. :P

 

-- 27 maja 2012, 14:21 --

 

slow motion, nie trzeba mieć żadnego talentu, wystarczy wykuć tekst na blachę i go wypowiedzieć. Dla mnie, to nie jest muzyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pawelbdg24, od Nightwisha wolę kawałki End of all hope, Bye bye beautiful, Amaranth, The Islander, Wanderlust. ;) Jednak większość ich kawałków jest świetna.

 

slow motion, w łazience, jednak Twoja mama ma rację, nie powinny zajmować całej półki. ;)

Nie wysłuchasz, bo nie bawię się w takie rzeczy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, rozumiem, jednak uważam, że zbyt wiele kosmetyków na widoku wygląda nieestetycznie. ;)

 

Nie znam gościa, więc pewnie bym się z nim nie dogadał znając moje trudności w rozmowie. ;) A o dyskusji to nawet nie wspomnę, bo nie potrafię bronić swojego zdania. ;)

 

-- 27 maja 2012, 14:52 --

 

A teraz Mariusz idzie siekać zło!! :twisted::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×