Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Bellatrix, też mam nadzieje, ze obejdzie się bez lekarza, ale moim zdaniem lepiej byłoby sprawdzić co się z organizmem działo. 40 stopni to bardzo wysoka temperatura.

 

Marsal2, ja jakoś nie przepadam za pomarańczowymi, ale świeżo wyciśnięta pomarańcza na pewno będzie inaczej smakować.

Jutro zaopatrze się w jakieś owoce. Mam ochotę na sok z kiwi :smile:

 

-- 27 maja 2012, 11:54 --

 

my tu o zaburzeniach, nerwicach i depresji, a Rydzyk cierpi. :roll: W imię Ojca i Syna.........

 

579556_259028950871207_131239333650170_502375_1212660112_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, ja lepiej nie pójdę. Jeszcze któryś z archaniołów by zstąpił z nieba i mnie swoją włócznią czy mieczem przeszył - taki ze mnie antychryst. :P

Ale zastanawiając się, może takie są pobudki tego Boga. Na OD zesłać chorobę i więcej osób wróci do Kościoła, bo jak to sama napisałaś, "może jest jeszcze sprawiedliwość na tym świecie". ;)

 

A wracając do tematyki soków. Rzadko piję świeże soki, głównie kupne, a te są raczej kiepskie. Te tańsze to sama woda, a drogie są po prostu za drogie. :P Jednak ostatnio BARDZO zasmakował mi sok pomarańczowy z Tymbarka. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sok z kiwi jest niezwykle smaczny i wartościowy.

Lubię bardzo świeże soki, mam bardzo starą sokowirówkę, ale czynną. Często piję soki warzywne-polecam-burak czerwony, marchew, jabłko. Jednak czy one są zdrowe??? Nie wiadomo...

Nie wiemy skąd pochodzą warzywa, czy nie rosły przy autostradzie na przykład, to samo dotyczy krzewów i drzew owocowych, nie wspominając o importowanych owocach. Trzeba jednak ryzykować, wyjścia nie ma.

Muszę dodać, że po zjedzeniu truskawek z Biedronki/chyba hiszpańskie/, nie czuję problemów żadnych, a po naszych polskich-niestety...

ponadto bardzo brzydko pachną-dziwne.

Soki z Tymbarku uważam za bardzo dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

soki warzywne-polecam-burak czerwony, marchew, jabłko.

Jabłko jest owocem. :P

 

Soki z Tymbarku uważam za bardzo dobre.

Ja też. Zarówno te soczki w butelkach (to chyba w większości napoje a nie soki), jak i te prawdziwe 100%. ;)

 

slow motion, oj tam, oj tam, wcale nie za dużo. :P Za dużo by było jakbym wychodził z dom w jakiejś zbroi i mieczem większym od siebie. :P

Widzisz, tylko klikaj i wybieraj sobie sokowirówkę. :D

 

jasaw, mnie przepraszać nie musisz. Sam sobie ręcznie to "ciekawe" wykasowałem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abbey, jednak w tych kartonowych nie ma wody, dodatkowych cukrów, jedynie sok i parę konserwantów. ;) Są wyśmienite i wcale nie takie drogie. Za litr płacisz tyle co za dwie 0.5l butelki. ;)

 

-- 27 maja 2012, 13:40 --

 

Ja, małe dziecko, słuchało peję, to było znakomite...

Dzisiaj głównie takie małe dzieci go słuchają. ;)

Podobnie jak Firmy i innych tego pokroju "wykonawców" i "zespołów". Potem latają i "JP na 100%", a jak przychodzi co do czego to mają pełne majtki "budyniu czekoladowego skropionego sokiem z cytryny". :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marsal2, jabłko-owoc :D:D jest dobrym dodatkiem do warzyw, ponieważ one same są dość mdłe.

Tymbark to firma znana, więc naprawdę dbają o jakość swoich produktów.

 

Mogę też polecić firmę - http://ogrodynatury.pl/pl/produkty.html

 

Nie wiem jednak, jakie obecnie mają ceny, ale są dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wiem mnie cos takiego nie jara jak jp,ale jak sie wychowuja na ulicy alkochol,narkotyki itd to sie nie dziwmy nie ma skad brac wzoru do nasladowania,a ja peje lubie bo ma zyciowe piosenki,co nie znaczy,ze akceptuje jego zachowania.

 

-- 27 maja 2012, 13:45 --

 

abbey widze,ze mamy podobny gust muzyczny:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna hip-hopowa piosenka, którą lubię to Jeden Osiem L - Jak zapomnieć. Poza nią nie trawię hip-hopu. Bardziej jedynie nienawidzę techno i wszystkich jego pochodnych. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do firmy, jp itd. - aktualnie w gimnazjach można znaleźć modę na pseudo-rap, hip-hop. W każdej klasie znajdzie się kilku wykonawców, którzy wrzucają coś na yt, a po ok. 12 godzinach kasują, bo zrobili z siebie pośmiewisko...

Aż trudno nadążyć nad kolejnymi utworami :lol: Nawet mam w klasie chłopaka, który nagrał teledysk! :mrgreen::mrgreen:

 

-- 27 maja 2012, 13:51 --

 

pawelbdg24, aktualnie słucham Neue Deutsche Härte, ale lubię też wracać do swoich poprzednich upodobań ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle jeśli chodzi o rap , ludzie wierzą w jakieś stereotypy , które stworzyły media , czyli , że raperzy rapują o ławkach , o tym jak jest żle albo o tym , że nienawidzą policji . Oczywiście są i tacy , ale kto śledzi to dłużej , to wie , że istnieje coś takiego jak bardziej ambitny rap ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×