Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Candy14, Dokładnie :mrgreen: . Najciekawsze postaci...zdecydowanie Stark i thor : D.

Tomcio Nerwica, Sam film,bardzo fajnie,jeśli lubisz filmy efekciarskie,z dużą ilością akcji, to polecam . Zresztą od zawsze byłem fanem marvelowskich dzieł : D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, mnie kino nie daje frajdy. ;) Wolę te 20-30 zł odłożyć i kupić sobie później coś co będzie mi radochę sprawić przez długie lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marsal2, Nie,nie szkoda, jeśli chodzi o wydanie 20 zł, to nie wiem na co lepszego mógłbym wydać taką kwotę .

Candy14, :mrgreen: pasjonujący monolog... i tyry, też się uśmiechnąłem przy tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stark, Nie jestem fanem tego typu filmów , wole kryminalne np Sherlock Holmes , ale dlatego , że akurat nie ma takich filmów w repertuarze , postanowiłem znależć coś innego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, Rozumiem, aczkolwiek filmy akcji mają w sobie coś urzekającego : D.

Kryminalne...tu bardziej seriale oglądałem niż filmy, ale kryminał jako gatunek też mile widziany.

Candy14, Mimo to, gdy coś mnie rozśmieszy, czy coś, pacyfikuje to, ale cóż, to nie chcę zniknąć .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, jak to nie wiem? Przecież napisałeś, że jesteś narcyzem, i że zawsze masz rację. ;>

 

Mad_Scientist, wersję z winem też mogę napisać. Bo też nie rozumiem jak można na nie kasę wydawać. :P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×