Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

dominika92, na tym właśnie polega nasz problem, między innymi oczywiście, też mnie to potwornie wkurza...

Ja dzisiaj sama wyszłam rano z pieskiem..zaczyna on rozumieć, po co wychodzi na dwór...tak jak obiecałam Mężowi i bez problemu wyszłam, wróciłam :yeah::yeah:

To daje mi wiele do myślenia... nadzieję, że to jedynie moje myśli mnie blokują :mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind, a widzisz cos dobrego w zdradzaniu? ja również nie zdradzam i uważam, że jest to zgodne z moja osobą, wartościami.

Większość ludzi gubi się w życiu, dąży do czerpania z niego przyjemności. Czasem za wszelką cenę.

Może się mylę, ale chyba miałaś niemiłe przeżycie związane z mężczyznami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, oczywiście, że to jedynie nasze myśli..ja mimo nastroju złego poszłam do sklepu po składniki na ciasto. To już sukces bo myślałam, że tak jak wczoraj nigdzie nie wyjdę. Upiekę to ciasto, bo to dla mamy. Na działkę dziś może pojedziemy do rodziców. Zobaczymy..przydałaby mi się w sumie zmiana otoczenia na ten jeden dzień..pośmiać się, zrobić kiełbaski z grilla..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja siostra :evil: wczoraj nie pomagała nam uprzątnąć ogrodu, bo po co, ona "musi się uczyć". A jak weszłam do pokoju to na fejsie siedziała :evil: a dzisiaj, zaraz przyjadą z drewnem, będzie trzeba je wypakować z samochodu, a ona "jutro ma sprawdzian z matmy i się uczy", no i oczywiście właśnie położyła się spać bo takaż ona śpiąca. A ja cały dzień wczorajszy robiłam, dzisiejszy też, a jakoś spać nie mogę :evil: mam nadzieję że mama zaraz zrobi z nią porządek :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×