Skocz do zawartości
Nerwica.com

DEPRESJA I ZABURZENIA OSOBOWOŚCI


robben1866

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanie iz choruje na depresje biore parogen i nic,jestem po szpitalach psychiatrycznych i odzialach odwykowych...Biore ten parogen dalej mam depresje parogen w dawce 30mg nic mi sie niechce siedze w domu izoluje sie wogole nigdzie nie wychodze,ukrywam sie przed samym sobą w domu,mam tez chyba zabuzenia osobowosci dyssocjalnej jestem wlasnie po sprawach karnych-sędzina mi zawiesila wyrok mi ponownie z racji moich zabuzen psychicznych(lęki,organiczne zabuzenia nastroju i zachowania,zabuzenia osobowosci F60)

 

Mialem wyroki i dalej sie nie zmienilem -moja osobowosc charakteryzuje to ze jestem nie szczery caly czas klamie,sam siebie oklamuje,matke oklamuje,okradalem ja wiem ze to zle,jestem uzalezniony od stymulantow,benziodiazepin,jestem agresywny i nieraz brutalny ludzi bilem czesto,sam szukam zwady

 

Chce dopiac swego celu zawsze jak cos z matka zalatwiam podchodze ja na rozne sposoby.

Z zadnej terapi psychologicznej lub grupowej czy indywidualnej niekozystam biore tylko leki,matka zalozyla mi ''niebieska karte'' policja przyjezdza na rozmowe czy wszystko jest ok,sprawdzaja mnie

oprucz wyroku co mi sedzina zawiesila za wlamanie,mam sprawe o znęcanie sie fizyczne i psychiczne nad matka ale matka wycofala zarzuty aby mi pomoc psychiatrycznie,bylem w szpitalu psychiatrycznym po tym jak sie zle czulem na odwyku karetka mnie przewiezli na sygnale do szpitala psychiatrycznego bo mialem caly czas lęki,nawet jak jechalem w karetce mialem lęki,żeby(wyskoczyc z karetki,sanitariuszka az usiadla zemna z tylu) tam na odziale okradlem pacjenta i za to mnie wyrzucono stamtąd i policjant mnie przesłuchiwal w tej sprawie bo doszlo do prokuratury to...

 

Czuje się bardzo żle ze soba straciłem chęci do życia matka niechce mnie za bardzo już leczyć bo wie czym to się kończy piciem red buli na odziale które potęguje u mnie lęki lub takimi kryminalnymi wyskokami,miałem sprawe tzn odroczenie kary pozbawienia wolności niewiem co sie zemną stało ja sie zastanawiałem nad tym czy iść do Zakładu Karnego czy nie iść rozmyślałem dlugo o tym chciałem sam iść siedzieć...czy to normalne jest????

Dlaczego się tak zmieniłem co sie zemna stało??

Przez długi okres przedawkowywałem leki antydepresyjne w nadmiaże,przedawkowywałem benzodiapeniny po 10 tabletek dziennie,na odwyku nie wytrzymałem tam łamałem zasady byłem 2 razy tylko tydzien po tydzień czasu....Lekaż mnie zle leczył faszerował mnie DEPAKINE CHRONO 500 1-1-1-1,Permazyna 100 1-1-1,Chlorprotixen 50 mg 1-1-1 Mozarin 1-0-0

Chciałbym zmienić swoje życie ale już nie mogę,nie jestem w stanie tego zrobić

 

Miałem myśli w nocy nieraz żeby w nocy matke załatwić bałem sie tego,chce i namiawaiam cały czas w kółko jeden temat szpitale,wiezienie i sprzedaz domu.Namawiam matke aby sprzedała dom taka mam obsesje chce sie wyprowadzić z mojego miejsca zamieszkania,pragne tego straszyłem matke ze cos zrobie jak nie sprzeda domu... Niewiem dlaczego tak mam jeden i ten sam temat żeby matka sprzedała dom i sie gdzie indziej wyprowadzić,

 

Teraz mam pytanie do Was Matka chce mnie oddac do zakładu zamknietego psychiatrycznego powiedzcie mi bo sam już ze sobą sobie niedaje rady wiecie przez kogo to sie załatwia przez lekaża czy przez Sąd ? Ten pobyt w zakladzie zamknietym psychiatrycznym i ile sie tam siedzi 2 lata 3 lata czy rok?

Bo chodzi o to ze nie mogę sie doleczyć gdzie niepojade do jakiego szpitala psychiatrycznego to nie ma poprawy słabo reaguje na leki nie wiem co sie dzieje, i czy trzeba wystąpić o ''ubawłasnowolnienie'' aby kogoś zamknąc w zamknietym szpitalu psychiatrycznym??

 

Jak takie procedury wyglądają i ile to trwa bo już nie radze sobie ze sobą a bywam nieraz troche niebezpieczny no napewno zabużenia osobowości mam

 

Tutaj przytocze wypis ze szpitala z krakowa od pani psycholog

 

BADANIE PSYCHOLOGICZNE Z ROKU 2008:

''ZABUŻENIA NASTROJU I OSOBIOWOŚCI TYPOWE DLA ORGANICZNYCH USZKODZEŃ O.U.N.

GOTOWOSC DO REAKCJI LĘKOWYCH I NASTWIEN KSOBNYCH

OSŁABIENIE MECHANIZMÓW SAMOOKONTROLI Z ELEMENTAMI POSTAWY DYSSOCJALNEJ

POGRANICZE UPOŚLEDZENIE UMYSLOWEGO II=71

 

Poradzcie mi z tym odziałem zamknietym i jak to wygląda

 

Pozdrawiam i proszę o odpowiedż

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×