Skocz do zawartości
Nerwica.com

FREAKZLOT 2012 - POGAWĘDKA


Gość Sabaidee

Rekomendowane odpowiedzi

eeeeee no ja np nadal nie wiem czy będę na 100 % ...

ale bardzo bym chciała bo będzie tyle moich ukochanych buzioli do wyściskania i wycałowania :mrgreen:

Moje misiaczki robaczki ... Elmirka będzie was kochać, przytulać i przeprowadzać na was różne eksperymenty :!::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 31 maja proszę wszystkich uczestników z listy, aby zadeklarowali się na 100% i potwierdzili swoją obecność na Zlocie. Jeśli wiecie z góry, że nie będziecie mogli jechać to dajcie znać, aby wykreślić daną osobę z listy i w razie czego jeszcze odrezerwować jakieś domki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam do organizatorki: Czy w razie czego możemy zrezygnować z części domków, np. 2 w ostatniej chwili gdyby frekwencja nie dopisała i przyjechało np. 10-12 osób. No bo bulić po 100zł od os. za coś czego nie będziemy używać to trochę mija się z celem. To znaczy mam nadzieję, że frekwencja dopisze, ale trzeba się asekurować na wszelką ewentualność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja potwierdzam i mam nadzieję,że oferta Simpatico,by,kiedy będzie jechał z Agasayą z 3-city(Dorcia,mamy poszaleć na zlocie,więc mam nadzieję,że się nie rozmyślisz :twisted::mrgreen: ) mnie z Torunia po drodze zabrać,jest wciąż aktualna...? :D

Jeszcze muszę pomyśleć,jak wrócę,ale to jakoś wykombinuję i tak,czy inaczej,będę :twisted:8)

 

Ofkors, ze aktualna...a wrocic mozesz tak samo jak przyjechalas...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale numery tu sie dzieją w tym dziale laima czemu nie jedziesz?tzn organizatorka raczej powinna...

nie ma to jak zlot zaburzonych dogadać sie raczej trudno chyba za wcześnie zaczeliście ustalać niewiem może administrator by zorganizował i nie byłoby pretensji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale na złocie dla zaniżonych trza odwiedzić psychiatryk :mrgreen:

Pogadaj z nimi bliżej zlotu.Teraz wydaje mi się że kaska nie ma sensu i nawet jest niewskazana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×