Skocz do zawartości
Nerwica.com

CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.II


Amon_Rah

Rekomendowane odpowiedzi

moja lekarka 25 mg mówiła mi że jest na sen depresyjnie to min 100mg jak byłem w szpitalu to po 300 mg na dobre brali więc zależy jak leży ale zmula strasznie ale na początku później jest lepiej ale pamiętam pierwszą tabletke 100 mg i wstałem o 16 tej następnego dnia ale brałem później organizm sie przyzwyczaił ale zmulenie rano później przerwa wszwedłem na 25 i znów po pierwszwj wstać nie mogłem i rzuciłem to w cholere ale jak już naprawde sa poważne problemy ze snem i rano nie trzeba wstać to dobry na sen jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JAK BRAŁAM WIĘKSZĄ DAWKĘ TO WCALE nie spałam dłużej, lekarz mi mowiłą, że wtedy po prostu jako przeciwpsychotyczny lek. Rzeczywiście nie spałam dłużej ale max 100 mg brałam. Kiedyś na dziennym oddziale brałam 50 mg rano i 100 mg wieczorem , ale byłam przymulona w dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciagnie w dół. Dzisaj u mnie upał,zalozylam nowa sliczna sukienke- i odrazu wiem ze idzie dół. W witrynach widzialam spaslucha na krotkich grubych nogach,z paskudnym nosem i obwislym podbródkiem. Jak mam hipo to widze slicznego cycatego rudzielca- i frunę a nie chodze. Najgorsze ze wymysliłam naprawde fantastyczny pomysl na biznes,ale potrzebuje energi na realizacje projektu,bo jak nic zawale znowu. Juz nic mnie nie cieszy,zjesc slodycza nie moge bo tyje,oczy mi padły musze zrobic okulary.Lekow nie mam bo ponoc wszystko ze mna ok,przestalam biegac bo czuje ze cialo mam z ołowiu. Dzieki Bogu mam męża ktory ładuje mnie ,synka,core i dwa psy do samochodu i zawozi do cudnego parku. Jak tak spaceruje ,oglądam kwiaty,karmie kaczki to troche i lepiej.Oj marudze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardziej depresyjny jestem niż maniakalny raz miałem hipo manie w życiu i zjazd straszny a tak przejawy hipertymii dniowej lub kilku, mam też zaburzenia lękowe ponoć to łagodnieszja postać chadu nawet nie ma tego w klasyfikacji lecz upierdliwa jest i ciężko sie zyje mi z tym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×