Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

a ja mam brata debila, który się nie zmieni. W nocy napisał karteczkę , że przepił pieniądze i nie ma za co na kurs jechać, więc prosi mamę o pieniądzę. Głupi wywód, że wie, że źle zrobił i potrzebuje normalnej dziewczyny, która go ogarnie (wtf?! :shock: ) jak można być takim lekkoduchem.

Podkrada mamie pieniądze z portfela. Chłop, który ma 28 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oddadzą mi laptopa .Podejrzewają uzależnienie :why:

 

-- 25 maja 2012, 12:26 --

 

Słowem nie posłał ile ją czasu ślęzak przy lapciu bo by się przeraził i wcale mi nie oddali

 

-- 25 maja 2012, 12:43 --

 

Lekarka jest strasznie nieprzyjemna,na anty do mnie nastawiona bo przyszłam bez skierowania.Ogólnie kicha z tym oddziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem na uczelni dowiedzieć się co i jak z urlopem dziekańskim - nie ma dzisiaj kobiety za to odpowiedzialnej w dziekanacie. :( Może to znak, że nie powinienem przerywać studiów...

Byłem też w poradni, udało mi się przesunąć termin wizyty u psychologa o tydzień. Mam już wtedy omówić z nią terapię i się zapisać. Nie wiem jednak czy dotrzymam do tego 6 czerwca... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, myśli s zniknęły więc jest dobrze. Tylko jestem nieudana i przemęczona emocjami a z mierzyć oka nie mogę,aż mnie męki i zbiera na wymioty z tego zmęzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×