Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Mirabeleee, u nas przyjmują do końca czerwca. Już od czasu testów :lol:

Za tydzień mam zjazd (ostatni) i mam nadzieję, że wreszcie dostanę co mi się należy... A wtedy szybko do fotografa (no co, mam krzywą grzywkę :lol:) i zaniosę podanie. 8)

 

-- 24 maja 2012, 15:54 --

 

Wczoraj bylismy na Avengersach ..tak jak nie przepadam za filmami na podstawie komiksow tak ten mi sie podobal

oooo, ja miałam iść w sobotę, ale ostatecznie zdecydowaliśmy się na coś innego... Myślałam, że to będzie dno :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abbey, jak pisalam nie przepadam za tego typu filmami :) dzien wczesniej zostalam potraktowana Thorem i Kapitanem Ameryka na dvd zebym byla w temacie :lol: NO i nie powiem..wciagnelo mnie

 

-- 24 maja 2012, 15:57 --

 

dominika92, ja tez wrocilam i od razu czytam dobre wiesci :D Jednak pokonalas zly nastroj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abbey, kucze kucze.

A u nas - dwa tygodnie. I trzeba (w przypadku technikum, zawodówek (technik organizacji reklamy się kłania)) najpierw wziąć skierowanie na badania, isc na badania, zanieśc podanie. Haczyk jest taki, że do lekarza nie jest się tak łatwo dostać i trzeba się nagimnastykować, żeby te badania zrobić, które oczywiście są na lipe odwalane. 'bjurokracyj'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.ale powiem Ci, że dziś ciężko było i dużo mnie to kosztowało

wierze :) ale popatrz jaka satysfakcja ze jednak sie przelamalas i odwalilas kawal dobrej roboty :D

.teraz myślę co na obiad..nie mam kompletnie pomysłu :shock:

planowanie obiadow to moj najwiekszy koszmar... dobrze, ze juz nie musze gotowac :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Technikum w Zespole Szkół Samochodowych

[1ml] Technik mechanik lotniczy (ang*-niem*) :why::why:

 

-- 24 maja 2012, 16:10 --

 

zespół szkół mody, no cholera, ile macie wyboru! :evil:

Technikum w Zespole Szkół Technicznych

[1T] Technik mechatronik (ang-niem*)

chciałam iść na mechatronikę... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abbey, pożyczę Ci kawałek mojego łóżka.

 

Moja szkółka to mody, stylizacji i usług. 8)

 

ale i tak są dzikie lamy co idą do liceów bo przeca nie ma żadnego fajnego profilu z technikum

 

-- 24 maja 2012, 15:13 --

 

Abbey, tyle, że samochodówka nie jest dobrą szkołą, poziom nauczania raczej niski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirabeleee, nawet podłoga mi starczy! :mrgreen:

 

Gdybym była z większego miasta, z pewnością bym poszła do technikum. Niestety, u nas wyboru nie ma, więc jestem skazana na ogólniak... :roll: Z rozszerzeniem, którego nie ogarniam...

 

-- 24 maja 2012, 16:17 --

 

Mirabeleee, no to coś innego bym wybrała, już Ty byś doradziła!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abbey, i tak się kurna ludzie marnują... ;/

U nas za to szkoły wyższe stoją, żeby stały. Na studia to już trzeba uciekać.

 

Mamy za to nowiusieńką szkołę muzyczną, bardzo nowoczesną. Jest plastyk.

I dwie szkoły prywatne. Jedna jest boska, w przyszłym roku będzie w całej szkole 48 osób. 8)

 

-- 24 maja 2012, 15:19 --

 

Mirabeleee, no to coś innego bym wybrała, już Ty byś doradziła!

no mniej więcej ogarniam :lol:

 

-- 24 maja 2012, 15:23 --

 

Abbey, kurcze, szkoda, że wcześniej nie ogarnęłyśmy to byś może zamieszkała w bursie czy coś. Byłoby fajno.

Rozwijać byś się mogła a i spokój byś miała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, moja matka miała taki okres w życiu, że bardzo pragnęła wywieźć mnie do W-wy, ale potem uznali wspólnie z ojcem, że popadnę w narkomanię, przedziurawię sobie całe ciało, wygolę pół głowy i nie mogę nawet do Olsztyna jechać... A chciałam... :bezradny:

 

-- 24 maja 2012, 16:29 --

 

fajne gadżety

to jest to... 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abbey, ja nie mieszkam w radomiu, mieszkam na wsi. Mamy podstawówkę i gimnazjum(sukces!). Jednak poziom się wyrobił. Niby wieś ect. a do gimnazjum przychodzą ludzie z zewnątrz tak, że z jednej klasy podstawówkowej robią się trzy w gimnazjum.

 

-- 24 maja 2012, 15:30 --

 

Cóż, moja matka miała taki okres w życiu, że bardzo pragnęła wywieźć mnie do W-wy, ale potem uznali wspólnie z ojcem, że popadnę w narkomanię, przedziurawię sobie całe ciało, wygolę pół głowy i nie mogę nawet do Olsztyna jechać... A chciałam...

 

chcą mieć Cię przy sobie i kontrolować, nie dziw się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie na ostatnim zjeździe mówili nam, że często wysyłają dzieci do jakiś podmiejskich szkół, że niby można bardziej się skupić na uczniu (szczególnie podstawówka) itd, chociaż nie wiem jak to w praktyce działa, bo chyba jest normalnie, co?

 

-- 24 maja 2012, 16:33 --

 

chcą mieć Cię przy sobie i kontrolować, nie dziw się

w sumie się nie dziwię, dlatego byłam w szoku, gdy matka namawiała ojca na naszą stolYcę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abbey, jest normalnie. Ale jest różnica taka, że w miejskiej jest np. osób 1200 a w wiejskiej 400. Nauczyciele znają wszystkich uczniów, lepszy kontakt jest.

Do tego są u nas dyżury nauczycielskie. Tzn. jak wiedzą wychowawcy, że któryś uczeń ma problemy wychowawcze czy coś to dostaje całorocznego 'anioła stróża' w postaci przydzielonego nauczyciela. Nikt z uczniów o tym nie wie, może jakieś jednostki. Za to ja wiem wszystko. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×