Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

dominika92, Gorzej jeżeli jest bez sensu faktycznie.

Nie powiem "będzie lepiej", bo to oklepane... ciężko coś poradzić w sumie.

 

Dziwny dzień...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_wovacuum_, hej Wiola. U mnie ostatnio ciężko, ale trzeba mieć nadzieje, że bedzie lepiej.

A jak u Ciebie? jak po urlopiku? :)

 

-- 24 maja 2012, 11:40 --

 

dominika92, juz jestem u siebie w miescie. Wczoraj wrocilam, choc w polowie drogi zalowalam, ze pojechalam. Dzisiaj bylam u lekarza. mam strasznie wysoki puls. ponad 120 w spoczynku. Jutro badania krwi i zobaczymy jakie będą wyniki, :)

a jak u Ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, no wysoki, ale to pewnie przez odstawienie leków to wszystko..koszmarne to niestety jest..mam nadzieję, że wyniki będą w miarę ok :)

 

u mnie dziwnie, jakoś tak ostatnio mniej energii mam. ale zmuszam się do robienie różnych rzeczy, z nadzieją, że to minie.

 

-- 24 maja 2012, 12:43 --

 

amelia83, czyli jednak zadzwonili? Trzymam kciuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, szpinaczek mowisz? mniam!! za mnà chodzà placki ziemniaczane :105:

slow motion, u mnie okej,baterie naladowana po urlopie,teraz czekamy na wynik matury mychy :D ogolnie jestem bardzo zapracowana! ale tylko do wrzesnia bo wtedy zmieniam pracè,nie napiszè nic wiècej zeby nie zapeszyc 8)

amelia83, trzymam kciuki bardzo mocno :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepisała na pogotowiu jakieś pojebane leki- jeden stosowany w lekkich i średniach zespołach otępiennych, a drugi w idiopatycznym wodniaku błędnika (choroba 50:100000). Niby to miało być na zawroty głowy i nudności. Ale prawdopodobnie spowodowało uboki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×