Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

pisanka, no to jest naprawdę...mi P. mówi, że nikt mnie nie niszczy tak ja niszczę sama siebie takim podejściem..coś w tym jest..ale jutro wygram z tymi cholernymi kącikami i będę dalej sprzątać, zobaczycie :evil: żadne brudne kąciki nie staną mi na drodze do szczęścia :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisanka, no to jest naprawdę...mi P. mówi, że nikt mnie nie niszczy tak ja niszczę sama siebie takim podejściem..coś w tym jest..ale jutro wygram z tymi cholernymi kącikami i będę dalej sprzątać, zobaczycie :evil: żadne brudne kąciki nie staną mi na drodze do szczęścia :evil:

 

no pewnie! dasz radę i zwalczysz wszystkie brudne kąciki!!! a potem wyjdziesz na spacer, bo ładna pogoda ;))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, Ty masz tylko ochotę a ja tak poprostu robię

ale co z tego jak przychodzi ranek i trzeba wyjść z kryjówki i iśc do pracy, bo przecież ja

sama utrzymuję dom i moją córkę i chyba tylko dlatego mam siłę codziennie rano wychodzić do ludzi.

Gdybym była całkiem sama to pewnie byłoby mi wszystko jedno czy wstanę czy nie a tak w obecnej

sytuacji poprostu muszę !!!!!

 

a teraz nie chcę tu nikomu marudzić więc spadam stąd,

ale to życie jest ciężkie...............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coma, ooooo nie wiedziałam że chodzisz na oddział dzienny ? a na jaki okres pobytu jesteś zapisana bo ja chodziłam prze 3 miesiące

 

beti19, to jest oddział dzienny dla osób uzależnionych, będę tam chodzić minimum przez 6 miesiecy, jak chodziłam na dzienny psychiatryczny to też byłam przez 3 miechy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2Proof, miała się przenieść na wizyty w gabinecie, ale po nieudanej próbie, pani psycholog stwierdziła, że za szybkie tempo i na razie mam opanować miejsca w pobliżu domu :) ale ogólnie, pomaga bardzo. Dużo się zmienia. Tylko te nastroje z rana dopadają i trzymają do południa..no ale walczę z nimi. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wypuścili nas wcześniej z pracy i pojechaliśmy patrzeć czy skończyli nam robić łazienkę i kurw* mać jak można od tak z dupy przykleić jedną brązową płytkę gdzie wszędzie są jasne, a brązowe idą tylko wzdłuż krawędzi przy suficie??? jak można niedosilikonować jednej płytki w kuchni jak wszystkie inne są zasylikonowane?? jak można krzywo zamontować syfon w zlewie?? jak można nie zadzwonić od razu, że płytek zabrakło i zostawić robotę???? kur*aaaaa jestem wściekła!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro się zgłaszam na oddział,znaczy się jeszcze dzisiaj bo po północy.

 

-- 25 maja 2012, 03:57 --

 

Nie wiem czy to słuszna decyzja,ale te myśli s nie dają mi spokoju,nasilają się dlatego,że się waham.Cokolwiek robię,o czymkolwiek pomyślę one są i tak przez całą noc.Nie dam rady dłużej,a nie chcę im ulec.Nie wiem co robić :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×