Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

petra, to dobrze, bo już myślalam, ze zostalam tu sama :D

 

-- 23 maja 2012, 01:51 --

 

*Wiola*, zrobimy casting... albo w sumiie... czemu tylko jeden blazen? błaznów nigdy dosyć :D

 

-- 23 maja 2012, 01:53 --

 

miałam książke czytać dziś w nocy... a nie tu siedzieć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, Jak szybko wychlamy , to nam się kierunki pomylą , wypłyniemy na jakiś ocean i zlot spędzimy na Karaibach . Rano po przebudzeniu , będziemy myśleć , że jesteśmy w Rogowie a tu lipa :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wyrażacie zgodę, zeby podzieliła sie z Wami czymś osobistym, z czego właśnie zdałam sobie sprawę i co mnie odrobinkę trapi... i czego nie powiedziałabym normalnie, ale mam ochotę powiedzieć to teraz bo jest 3 w nocy, coś mnie opętało, mam dobry humor i jestem po piwie? 8):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja , taki finał nie byłby najgorszy , do tego drinki z parasolką , palmy i karaibskie tancerki , wtedy mógłbym tam zostać i nie wracać do Warszawy gdzie co najwyżej napić się mogę wódki , dokoła pooglądać wierzby i podziwiać chór kościelny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pozwolenie :D

Zatem... odkryłam że mi zajebiscie biust urósł... nie mogę z tym przyjść do porządku dziennego

Dziękuję za uwagę to tyle, ulżyło mi XD

 

-- 23 maja 2012, 02:04 --

 

W sumie racja , taki finał nie byłby najgorszy , do tego drinki z parasolką , palmy i karaibskie tancerki , wtedy mógłbym tam zostać i nie wracać do Warszawy gdzie co najwyżej napić się mogę wódki , dokoła pooglądać wierzby i podziwiać chór kościelny

 

myślę, ze dla wielu byłaby to lepsze terapia niż leki czy nawet szpital ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, może zaczekamy aż jeszcze urośnie ? xD

tak czy siak... prawdą okazł się ten żart, że jedzenie "idzie w cycki:

 

-- 23 maja 2012, 02:09 --

 

*Wiola*, nie no po prostu jak byłam chudza to mi brakowało krągłości tu i tam, a teraz zauważam zmiany :shock: muszę się przyzwyczaić XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, Przecież to normalne , musimy dzielić się swoimi sukcesami , a jak jest okazja by je ukazać , to czemu nie ? chętnie zostanę świadkiem naocznym tego sukcesu :mrgreen:

Snejana, Po co czekać , my wymagający nie jesteśmy :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko cycków w necie, na co jeszcze jedne :mrgreen:

*Wiola*, no dla mnie tycie to nowość :shock::D

 

-- 23 maja 2012, 02:20 --

 

dobra kochani, pozawadzałam Wam tu swoją osobą to czas się zmyć :mrgreen:

zaraz będzie wschód słońca a nabrałam zwyczaju siedzeć na parapecie przy dużym oknie i go oglądać :D

dobranoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie niestety nie :( tycie to u mnie norma , próbowałem siłowni , ale po drugim treningu wynieśli mnie na noszach , próbowałem biegać , to na każdej ulicy musiałem trafić na knajpę , wtedy musiałem sobie zrobić przerwę , a z basenem nawet nie próbowałem , bo to kłamstwo , że pływanie odchudza , powiedzcie to wielorybowi :mrgreen:8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, mogę ci pomóc w odchudzaniu , przyjadę do ciebie , zjem wszystko i pusta lodówka , przynajmniej nie będzie cie kusić :mrgreen:

też lecę dobranoc :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×