Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co teraz robisz?


Anja01

Rekomendowane odpowiedzi

Snejana, mam tego dosyć, nie wchodzi mi już nic do głowy, nie mam czasu by zwolnić i chce mi się ciąć. Lęki się nasilają, samotność rośnie, zaczyna się robić morderczo gorąco, a ja nie mam ochoty się rozbierać w krótkie rękawy czy nogawki. I ojciec się do mnie rzuca, znów... Znów ma te gorsze tygodnie ze swoimi humorami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny biorę Wasz sprzeciw pod rozwagę

 

Analizuję za i przeciw za pocięciem się

 

oczywiście, że ''przeciw''

niby tak

 

Największy sprzeciw to zlot.Jak ja się pokażę.Trudno żebym chodziła cały czas w długich spodniach jak będzie gorąco,a te nacięcia które mam do tego czasu powinny zniknąć.

Za-bo mam to w d_pie,miałam męczący dzień ,pełen napięć,a teraz spadł mój nastrój o 70%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, tak.Psycholog kazała mi rysować mandale uczuć-narysowałam,wyładowywać złość w poduszczę-zrobione i po tym mój dobry nastrój prysł i pojawił się dół.Także,dziękuję na razie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś nie myłem się dłuższy czas. Początkowo trochę mnie swędziało, ale było tak cieplutko :smile: . A po kilku dniach (ale chyba jeszcze nie tygodniu), to już w ogóle się nie chce myć. Na samą myśl jest "brrrrrrr. woda". Muszę trzymać depresję z daleka, żeby nie powtarzać tego "eksperymentu".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×