Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

hej

 

Super macie podejscie a mi ostatnio nic nie sprawia przyjemnosci wręcz mam doła i szybko się łamię.Ostatnio mam głupie mysli typu zycie jest bez sensu po co zyc boję się o te chore mysli bo juz miałam kiedys mysli samobójcze i boję się ze znow wracają.Choruję juz 10 lat , 3 mc temu straciłam prace przez chorobę moja psychiatra zmieniła mi tydzien temu leki bo moze te juz przestały działac.mam dwóch synów 12 i 6 lat wspaniałego wyrozumiałego męża którego się czepiam,ze wieczorem wypije sobie piwko.Dól straszny kórde brak pracy tak chyba na mnie działa.Nawet na działkę nie chce mi się jezdzic:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To,że usłyszałam od szefa,że mój wieniec wyszedł rewelacyjnie i bardzo się podobał klientom.

Odwiedziny kolegi

To,że dostałam legitymacje dawcy i broszkę,a ja wykorzystałam jako kolczyk puzzla symbol fundacji dawcy.

A rozbawił mnie list od nieznajomego który pościągał moje dane i nawraca na wiarę Świadków Jehowy cytując biblię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laima, :mrgreen: gdzie pracujesz?

i co, dasz się nawrócić?

 

Przypomniał mi się zeszłoroczny koncert 30 seconds to mars, poszłam z przekonaniem, że idę na komercyjny zespół na piszczących nastolatek... a potem zachowywałam się tak jak one. Ale nie szkodzi, wspomienie super, to był taki szczęśliwy okres mojego życia :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To,że usłyszałam od szefa,że mój wieniec wyszedł rewelacyjnie i bardzo się podobał klientom.

Odwiedziny kolegi

To,że dostałam legitymacje dawcy i broszkę,a ja wykorzystałam jako kolczyk puzzla symbol fundacji dawcy.

A rozbawił mnie list od nieznajomego który pościągał moje dane i nawraca na wiarę Świadków Jehowy cytując biblię.

 

też mam legitymacje dawcy i broszkę i kubek :D

 

a ja kupiłam deskę do prasowania i wymieniłam syfon do zlewu :D i sprawiło mi radość info od pana robotnika, że w czwartek skończą łazienkę, jutro pomalujemy salon i za tydzień może się wprowadzać :D jupi :D

a i ucieszył mnie miły uśmiech kolegi z pracy :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×