Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Znam ten ból jeśli chodzi o szkołę , z tym , że ja nienawidzę się uczyć tych głupot. Jak chce zostać w przyszłość np archeologiem , to po co mi wiedzieć jak się rozmnażają żaby albo którego roku miejsce miała wielka bitwa pod monopolem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam ten ból jeśli chodzi o szkołę , z tym , że ja nienawidzę się uczyć tych głupot. Jak chce zostać w przyszłość np archeologiem , to po co mi wiedzieć jak się rozmnażają żaby albo którego roku miejsce miała wielka bitwa pod monopolem .

 

DOKŁADNIE.

idę, pa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, Ależ to bardzo przydatne wiedzieć o dysocjacji kwasów...

na chuj mi wiedzieć co to dysocjacja, system edukacji jest tak denny że aż się dymi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stark, Tylko co z tego , że my uważamy , że to będzie nam niepotrzebne ? kogo to obchodzi ? niestety w tym kraju nie tylko w tej kwestii , nasze zdanie jest gówno warte . Acta też nie chcieliśmy , tylko kogo to obchodziło ? tak samo jest ze szkołą , 80% wiedzy jest bezużyteczna , ale mamy się tego uczyć bo ... musimy i tyle ... bezsens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł , tylko co nam to da ? weżmie się za nas jakieś CBA , rozpracują nas i jako założycieli takiego stowarzyszenia zamkną :D:mrgreen:

 

W sumie niezłe jaja , jakby za coś takiego nas zamknęli , ale ma to swoje plusy pomyślałbym , że coś się w moim marnym życiu udało :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady Em., Działali od okresu Kamakura do okresu Edo (1868) za późno na bycie ninja :<

 

Co do CBA - system jest tak niszczycielskim narzędziem że niestety potrafi zdewastować człowieka więc ciężko z tym.. :mrgreen: .

Tomcio Nerwica, Zawsze jakieś pocieszenie... :<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady Em., Pamiętam :mrgreen: ale widzisz oburzyli się i co im z tego ? mogli sobie pogadać , bo mundurki musieli nosić :mrgreen:

 

Do tego taka organizacja ma sens , jeśli chodzi o podkładanie bomb ( tak wiem za dużo gier ) bo samo hejtowanie przez internet to strata czasu :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×