Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Idę z Urzędu Pracy na kurs.Będzie to kurs administracyjny z obsługą komputera.Będą mi zwracać koszty dojazdów i płacić 5 zł za godzinę.Będzie trwał kilka

miesięcy.Potem jak dobrze się staż w firmie i płatne 1080 zł prze 4 miesiące.

Mogę się urwać na ten kurs dogoterapii.Wymaganą kwotę już wpłaciłam,tylko się znów zadłużyłam,ale uważa że trzeba czasem wyłożyć,zainwestować w siebie by potem się wróciło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, właśnie rano zdenerwowałam się, bo okazało się, że jednak miejsc brak :mhm:

Jednak będę dzwoniła tam jeszcze w przyszłym tygodniu, nie odpuszczę, bo to naprawdę niedaleko mojego domu, dlatego warto próbować.

Ośrodek, w którym mam wizytę 1.06. jest dość daleko, ale wziąwszy pod uwagę, że jeszcze nigdy nie byłam u psychologa, spróbuję, może okaże się, że warto, kto wie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, Na krety jest dużo sposobów , np chodzić w jednej parze skarpet przez rok ( dla facetów to nie problem) póżniej w miejscu gdzie są te dołki , włożyć je tam ( zapach na pewno je odstraszy) , albo porażić je prądem , tylko wtedy trzeba mieć przy sobie siekierę , bo gdy tak zrobiłem w ciągu 5 sekund kret wyskoczył . Nie spodziewałem się tak szybkiego efektu , a gdy wpadł na mnie , to prawie dostałem zawału , w końcu mieć na sobie kreta , nie należy do przyjemnych rzeczy :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, amelia83, dziękuję

 

Ogarnęłam pokój na przyjazd jutro Gościa :105: Jeszcze poczekam aż podłoga,obeschnie,wypastuję i zabieram się za projekt.

Muszę jeszcze dziś podwórko skosić :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłam pierwszy dzień na oddziale dziennym dla uzależnionych, było nawet niezle

końcówka dnia fatalna, w oczach ojca na zawsze bede ćpunką i alkoholiczką....

jestem padnięta

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nudny dzień , udało mi się zjeść chipsy , pizze , lody i słodycze , praktycznie jedno po drugim i nadal jestem głodny ... to jakieś uzależnienie od jedzenia chyba :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×