Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem o co chodzi ale od półtorej godziny ćwiczę swoja cierpliwość i teraz nadszedł jej kres !!!!!!!

WKURZA MNIE DZIAŁANIE NETA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! więc chyba st ąd spadam bo szkoda czasu na czekanie aż otworzy się kolejna strona

Jak już jestem tu raz na kilka dni to forum muli jak "żółik"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że jestem taką straszna pindą. Zawszę myślałam, że będę wyrozumiałą dziewczyną, taką, która nie zawraca swojemu facetowi głowy bez powodu, a tu się okazuje, że jestem neurotyczną zazdrośnicą i zakompleksionym maruderem :roll: Póki co on uważa to za słodkie, no ale ile można :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że jestem taką straszna pindą. Zawszę myślałam, że będę wyrozumiałą dziewczyną, taką, która nie zawraca swojemu facetowi głowy bez powodu, a tu się okazuje, że jestem neurotyczną zazdrośnicą i zakompleksionym maruderem :roll: Póki co on uważa to za słodkie, no ale ile można :?

zaczyna się :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że jestem taką straszna pindą. Zawszę myślałam, że będę wyrozumiałą dziewczyną, taką, która nie zawraca swojemu facetowi głowy bez powodu, a tu się okazuje, że jestem neurotyczną zazdrośnicą i zakompleksionym maruderem :roll: Póki co on uważa to za słodkie, no ale ile można :?

zaczyna się :lol:

 

Co, marudzenie? Już dawno się zaczęło :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też nie lubię hałasu. Czuję się wtedy rozdrażniona.

Za oknem mam ''plac zabaw''. Raz chciałam te dzieci policzyć chyba z 50. Nie mogę zamknąć okna bo bym się udusiła. Dlatego lubię jak pada to mam spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też nie lubię hałasu. Czuję się wtedy rozdrażniona.

Za oknem mam ''plac zabaw''. Raz chciałam te dzieci policzyć chyba z 50. Nie mogę zamknąć okna bo bym się udusiła. Dlatego lubię jak pada to mam spokój.

Dla ludzi z takimi problemami jak Twój wymyślono wiatrówki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też nie lubię hałasu. Czuję się wtedy rozdrażniona.

Za oknem mam ''plac zabaw''. Raz chciałam te dzieci policzyć chyba z 50. Nie mogę zamknąć okna bo bym się udusiła. Dlatego lubię jak pada to mam spokój.

Dla ludzi z takimi problemami jak Twój wymyślono wiatrówki ;)

 

to nie takie proste. Był taki czas że młodzi przychodzili na ten prac zabaw i się ''darli'' i tez co drugie słowo na k...Tego nie da się słuchać. Pierdolnąć mozna.

Chciało by powiedzieć ''spier...ale taki nicpoń jest tak złośliwy że jeszcze głośniej się drze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×