Skocz do zawartości
Nerwica.com

boję się, że nie jestem tak naprawde kobietą


monietta

Rekomendowane odpowiedzi

kurcze, ale ja nigdy o tym nie myslałam, nie bałam sie tak mi sie wydaje, owszem miałam mysli o tym ze boje sie ze skrzywdze rodziców, że bede musiała zostać zakonnica choc tego nie chce o tym że mam raka, że mam schizofrenie ale o byciu facetem nie..czy te natrectwa moga tak same z siebie powstac..dziekuje wiolu za słowa otuchy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to wytlumczyc ale wyrzuciłam to z siebie i od razu mi troszke lepiej, napisałam do lekarza online i teraz mam stresa co odpisze..to taka okropna choroba ta nerwica, taka nieprzewidywalna..nie da sie jej wytlumaczyc to chyba najgorsze jesli źle sie czujesz a wlasciwie nie wiesz co ci jest.. dziekuje wiolu ponownie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogólnie jestem dosc oziębła a w moim zwiazku nie ma zbyt wiele namietności, to raczej taka dobra miłośc bez fajerwerków..nie wiem sama, nigdy zabardzo nie lubiłam tych spraw(moja mama ma podobnie)tzn ja wciaz jestem dziewica(Sprawy religijne)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie:(pewnie bede musiała poczekac na "pocieszeniE"Kochana ale to chyba nic groźnego?

 

-- Wt maja 22, 2012 2:01 pm --

 

no i lekarz nic nie odpisal, ja przed usnieciem znow miałam jakies dziwne jazdy(wlasnie wtedy to wystepuje)i ogolnie poczucie obcosci jak w depersonalizacji u mnie zawsze...Boziu boje sie moze mam jakies rozdwojenie osobowosci czy cos..dzieczyny prosze pocieszcie!!!! :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamiast sie niepotrzebnie stresowac pomysl co by bylo gdybys tylko na jeden dzien stala sie facetem - jakie laski bys wyrywala, czym bys jezdzila jakie piwo pila - podejdz do tego z przymrozeniem oka - nie traktuj wszystkiego w sztywnych ramach - ni ema w zyciu sztywnych ram - to najgorsze co moze byc -

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×