Skocz do zawartości
Nerwica.com

FREAKZLOT 2012 - POGAWĘDKA


Gość Sabaidee

Rekomendowane odpowiedzi

kasz, 8-10 .To zapraszamy ;)

 

1. Laima

2. beti19 (???)

3. tahela (60%)

4. Mad_Scientist

5. slow motion

6. Agasaya

7. Bellatrix

8. Dariusz_wawa (50%)

9. Behemoth

10. bigfish (50%)

11. Simpatico1 (60%)

12. Robanix (77%)

13. Verona

14. Absinthe

15. halenore (???)

16. jaskolka83

17. *Wiola*

18. *Monika*

19. PoznacSiebie

20. Maciej Farmaceuta

21. GILAMAN (90%) - dwa miejsca wolne z Wrześni

22. uzytkownik (???)

23. Nortt (???)

24. kasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te jak będziesz jechać, to zamieszkamy na jednej melinie, z jedyną słuszną muzyką,; Wezmę dyskografie Death @_@

Nortt, dzięki za propozycję;) Dyskografia Death, jak najbardziej :great: Ale tak mniej więcej do Human, plus ewentualnie Individual... Później to już zupełnie nie moje czasy były i nawet muzyka nie wchodziła tak jak powinna...

Co do zlotu, nie pojadę przecież tylko i wyłącznie po to, by spierdolić zabawę innym... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zlotu, nie pojadę przecież tylko i wyłącznie po to, by spierdolić zabawę innym... :(

Raf, a co jest trudnego w tym, żeby zachowywać się tak, żeby innym zlotu nie s........ć?

Monia, a Twoim zdaniem lepiej jest bez końca udawać i dostosowywać się do pozostałych???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zlotu, nie pojadę przecież tylko i wyłącznie po to, by spierdolić zabawę innym... :(

Raf, a co jest trudnego w tym, żeby zachowywać się tak, żeby innym zlotu nie s........ć?

Monia, a Twoim zdaniem lepiej jest bez końca udawać i dostosowywać się do pozostałych???

Udawanie nie jest dobrym rozwiązaniem Raf.

Czasem po prostu, trzeba iść na ustępstwa, odpuścić, pójść na kompromis, żeby nie zakrawało o niezdrowy egoizm i egocentryzm.

Żeby coś zyskać, trzeba umieć też z czegoś zrezygnować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alienated, Rafał, egoista na pewno z siebie nie zrezygnuje na rzecz innych. Widzi tylko czubek własnego nosa.

Ja miałam na myśli kompromis, ustępstwa, coś w zamian. Nie zawsze, czasem chociaż.

Wiadomo, szlag może trafić człowieka, który ma się ciągle dostosowywać do drugiego. Ciągle tylko poświęcać się, podczas gdy ten w każdej sytuacji patrzy tylko na siebie.

 

Na terapii można pracować też nad tym, żeby za bardzo nie skupiać się na sobie Rafał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monika*, Pewnie... Najlepiej z siebie... Zupełne zaprzeczenie tego nad czym pracuje się na terapii...

Ja cenie swój indywidualizm, jak komuś nie podoba się moje zachowanie to niech spierd ala, tyle że na tym obozie raczej nikt nie będzie miał nic przeciwko mnie. Poza tym, sami swoi\:>

Nie pierdol, rezerwuj wolny czas na ten zlot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×