Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Bielsko-Biała]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :-) Może znajdę tu kogoś do pogadania ? Jestem z okolic Bielska , mam 44 lata . Chorobe mam już właściwie za sobą choć zdarzają się jeszcze sporadycznie ciężkie dni . Może dlatego że jestem samotnym człowiekiem i nie ma nawet gdziekolwiek z kim wyjść czy tak jak w temacie pogadać . Pozdrawiam wszystkich z B-B i okolic :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest mi ktoś w stanie wytłumaczyć dlaczego tu większość ludzi wkleja nie swoje zdjęcia i przede wszysktim po co ? :) Ma to zadziałać na wyobraźnię czy tak duże kompleksy, że ludzie tu podpierają się pięknymi twarzami i kobiet i facetów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alien81, Dr.Ulman czy jak się pisze tam jej nazwisko, nie mam zarzutów do niej-równa babka.

Co do Narcyza... ten etap w moim życiu nie powinien mieć miejsca,zniszczył mi część życia i codziennie wzbudza we mnie ogromny lęk na samą myśl

o Ustroniu czy czym kolwiek z tym związanym.

Wczoraj np. spotkałam tzn minęłam sie z 2 paniami terapeutkami z Ustronia w CH i od razu odechciało mi się chodzenia po sklepie.

Ale jako ogólna terapia w narcyzie-pokoje,jedzenie,opieka OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

małami25 jeżeli tak to bardzo Ci współczuję. Ja jestem po pierwszej prywatnej sesji u Pana Knapa-Zagóry, który wydał mi się być bardzo wysokiej klasy profesjonalistą a do tego bardzo sympatycznym człowiekiem. Póki co na razie będę co jakiś czas jeździł do niego na EEG-Biofeedback, a poza tym powoli szykuję się do dłuższego pobytu w Narcyzie (terminu jeszcze nie mam), uważam że nie mam nic do stracenia, takiej intensywnej psychoterapii grupowej w systemie stacjonarnym jeszcze nigdy w życiu się nie poddałem (pomijając 2-tygodniowy turnus w zamku w Mosznej, ale to były jakieś kpiny a nie terapia), a w indywidualną niestacjonarną już po prostu nie wierzę, ponieważ mam nienajlepsze doświadczenia z pewną psychoterapeutką. Zresztą uważam, że w trakcie pobytu w oddziale całodobowym jakiegoś ośrodka pacjent na pewno jest bardziej obserwowany przez personel, a co za tym idzie w takim przypadku łatwiej o trafną diagnozę i odpowiednią terapię. W systemie niestacjonarnym ani psychiatra ani psychoterapeuta nie ma takich możliwości, co jest oczywiste, bo widzi nas raz na 1-2 tygodnie przez niecałą godzinę. W każdym razie dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Jestem z Bielska,

szukam dobrego - zaufanego, tzn, takiego przed którym uda mi się otworzyć nieco swoją skorupę, psychologa w Bielsku.

Najlepiej na Fundusz, jeżeli macie jakieś doświadczenia z bielskimi psychologami i możecie mi kogoś polecić, pomóżcie.

pozdrawiam

A

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy wśród żywych,funkcje biologiczne w normie ^^. psychicznie już różnie bywa ^^.
Witam Wszystkich z Bielska i okolic:)

Jestem z okolic Bielska-Białej, chociaż na terapię uczęszczam do Bielska.

Jeśli ktoś ma ochotę, chętnie się podzielę swoimi spostrzeżeniami w sprawie walki z nerwicą i oczywiście wysłucham Waszych rad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć wszystkim z Bielska i okolic.

Zależy mi na spotkaniu się z kimś kto ma nerwice lękowo- depresyjną lub natręctw myślowych[najlepiej w wieku od 14 do 25lat],bardzo by mi to pomogło,bo nie czułabym się już tak bardzo samotna ze swoim problemem.Spotkanie z drugą osobą na żywą jest czymś o wiele więcej niż w sieci.Od 5 lat kiedy zachorowałam na to dziadostwo moim marzeniem było zobaczenie się z drugim człowiekiem,który czuje to samo co ja ponieważ wcześniej sądziłam, że jestem jedyną na świecie wariatką,a teraz dzięki temu forum,które odkryłam niedawno pojawiła się nadzieja na radość życia i walkę dzięki tej drugiej osobie,która da mi na pewno dużo siły :D

Piszcie, zainteresowanym podam e-maila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,stosunkowo dużo osób zapada na te schorzenia,ostatnio niestety coraz więcej.Kontakt z drugą osobą daje bardzo dużo,polecam psychoterapię grupową.Ja mam nerwicę-lękowo depresyjną i zmagam się z nią już 10 lat,psychoterapia dużo mi dała,nie ma co bazować tylko na lekach i nie próbować czegoś w sobie zmienić.Mam 30 lat(jestem z Czechowic-Dz) więc nie pasuje do Twoich kryteriów:).

Pozdrawiam ciepło i życzę uśmiechu na co dzień.

 

-- 23 paź 2012, 12:03 --

 

Witam,stosunkowo dużo osób zapada na te schorzenia,ostatnio niestety coraz więcej.Kontakt z drugą osobą daje bardzo dużo,polecam psychoterapię grupową.Ja mam nerwicę-lękowo depresyjną i zmagam się z nią już 10 lat,psychoterapia dużo mi dała,nie ma co bazować tylko na lekach i nie próbować czegoś w sobie zmienić.Mam 30 lat(jestem z Czechowic-Dz) więc nie pasuje do Twoich kryteriów:).

Pozdrawiam ciepło i życzę uśmiechu na co dzień.

 

-- 23 paź 2012, 12:05 --

 

Witam,stosunkowo dużo osób zapada na te schorzenia,ostatnio niestety coraz więcej.Kontakt z drugą osobą daje bardzo dużo,polecam psychoterapię grupową.Ja mam nerwicę-lękowo depresyjną i zmagam się z nią już 10 lat,psychoterapia dużo mi dała,nie ma co bazować tylko na lekach i nie próbować czegoś w sobie zmienić.Mam 30 lat(jestem z Czechowic-Dz) więc nie pasuje do Twoich kryteriów:).

Pozdrawiam ciepło i życzę uśmiechu na co dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×