Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Jazdy,jazdy i po jazdach, jak zwykle wyciągnąłem najpiękniejszy "hejt" z instruktorki,samemu zachowując stoicki spokój :D ,magia nauczania tępaków...

zaraz,zaraz nie powinienem się z tego śmiać...

a srały to psy w sumie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, Ja zaś poszedłem bo musiałem,nie zależy mi na tym,zrezygnować nie pozwolą, to muszę ciągnąć tą farsę. (tak, teraz możecie mnie zabić :<)

 

Co do prawka,szkoły,pracy - jesteś młoda,to wszystko przed tobą, i pamiętaj, skoro nawet tak nieudolne gówno jak ja daję rade funkcjonować "pi razy oko" - to i tobie z czasem się uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, Taa,warty, może do obozu pracy za 20 zeta :roll: .

Tak poważnie, studia nie zawsze zapewnią robotę (zależy jaką) ale niestety znajomości>wszystko :? .

Aczkolwiek warto je mieć skończone, nie mam ani pomysłu,ani chęci. głównie to 1.

Rodzina, to taka abstrakcja, jak wygrana w totolotka, zresztą nie chciałbym na świat wydawać więcej istot mojego pokroju, szkoda by się dzieciak męczył :roll: , poza tym, żadna i tak by mnie nie zdzierżyła, więc to mi obojętne...

Candy14, heh,chciałbym tak powiedzieć, ale fakty są przykre i prawdziwe, tu jak i w większości dziedzin życia - porażka :roll: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, Ech że ty dajesz radę funkcjonować po tym całym życiowym syfie...moje najszczersze gratulacje...

choć to czasem kryzys potrafi wyciągnąć z nas siły jakich byśmy się nie spodziewali :-| .powodzenia przy egzaminach tak czy siak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, wow :shock: .

Ale jak myślę lubiłaś się uczyć? Osobiście nie potrafiłbym się przymusić do czegoś, czego nie trawię, by robić to 16h.. :<.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, Chociaż robiłaś coś pożytecznego ;) .

mi to tam zawsze cisnęli że nic nie robię,(prawda).

No ale ja tak mam, że im bardziej ktoś mi zawraca łeb, tym bardziej się buntuje, i nie robię tego .

A obecnie, lepiej z kontaktami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stark, przed kryzysem,to miałam wręcz niebotyczną formę :( Uczyłam się po 16 godzin na dobę i nie było to żadnym problemem.A teraz,żeby w ogóle się uczyć,to jadę na tabletkach nasennych,bo inaczej,bez snu prawdopodobnie w ogóle bym sie niczego nie nauczyła :( No dość ciężko jest w tej chwili wyciągnąć z siebie choć namiastkę tej formy,co była przedtem...no,ale dobre i to ;)Był też czas,kiedy czytałam jakiś fragment i po chwili stwierdzałam,że nie wiem,co czytam.Teraz przynajmniej mogę się skupić.Chociaż brakuje mi tamtej Kaśki,która była na obrotach 48h/24h i dawała radę...w tygodniu nauka,w weekendy praca na 12 h zmianach,obowiązki Starościny na uczelni,opieka nad domem,dojazdy po 65 km w jedną stronę...i dawałam bez problemu ze wszystkim radę...a teraz?Ech...to tylko cień dawnej mnie...

:uklon: wow jesteś dla mnie wzorem siły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, Też nie ufam ludziom w rzeczywistości,mówiąc tyle ile chcę, w zasadzie nikomu z znajomych nie ufam do końca.

Na dodatek robię się wrednym zgredem czepiającym się wszystkiego i ględzącym na wszystko.

No i dochodzi burdel "wewnętrzny"...

Dobrze że na forum choć masz kontakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady Em., trzeba się do nocnych przenieść ;)

Na poniedziałek muszę mieć napisaną koncepcję rozprawy doktorskiej. Miałam robić to na za tydzień, ale oczywiście ***** przede mną woli chlać w juwenalia i nie mogła zrobić tego w dwa tygodnie, więc ja muszę w trzy dni :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×