Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co teraz robisz?


Anja01

Rekomendowane odpowiedzi

*Wiolu*, ja też miewam takie "jazdy", wtedy zastanawiam się, czy to czasem nie chorobliwa zdolność do wymyślania sobie problemów??

Dochodzę jednak do wniosku, że niby dlaczego w najdrobniejszych spawach nie mogę mieć wątpliwości???

Tak się podbudowuję :D:D

Mogę sobie na to pozwolić dzięki wyrozumiałości Męża :uklon::uklon:

 

-- 18 maja 2012, 17:24 --

 

dominika92, nie widzę w tym niczego złego. Tego widocznie potrzebuje Twój organizm i Twoja psychika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiolu*, myślimy o tym samym, na pewno.Zmiany wszelkie urozmaicają nasze życie.Czasem jedna mała poprawka sprawia, że pomieszczenie postrzegamy inaczej. Właśnie większość ludzi potrzebuje tego.

Szkoda, że nie możemy porozmawiać osobiście, wiem, że byłoby o czym. Czuję to :D:D

 

-- 18 maja 2012, 19:03 --

 

amelia83, to przykra sprawa, silne emocje, bezradność. Współczuję Ci.

 

-- 18 maja 2012, 19:05 --

 

Czekam na skręcenie mebli, bo część została wyrzucona i doszły nowe, drobne. Jednak bardzo pracochłonna to praca. Później będę układać na półkach, lubię to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, :D:D kto wie, może kiedyś????

Jednak ja tak mało ruszam się poza miejsce zamieszkania. Nadzieja w spotkaniu z psychologiem. Zdecydowałam się jednak, bo mimo, że mam rozpracowane swoje problemy, nie do końca wiem, jak się ich pozbyć. We wtorek mam dzwonić do poradni, by zapisać się. Znalazłam coś ciekawego...niepotrzebne skierowanie, w ramach NFZ, blisko domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×