Skocz do zawartości
Nerwica.com

*** Klub Leniwców ;] ***


Kasiaq88

Rekomendowane odpowiedzi

Znajomi spostrzegają Cię jako kogoś kto "robi wrażenie". I chyba trochę tak jest. Wychodząc z domu dbasz o swój wygląd, lubisz dobrze się ubrać, zaprosić kogoś w jakieś atrakcyjne miejsce. Nie można się z Tobą nudzić, zwykle wiesz co zaproponować żeby rozruszać nawet najbardziej niemrawe towarzystwo. Inni widzą w Tobie świetnego organizatora. Lubisz się uśmiechać jesteś spostrzegany jako pogodna dusza. Rzadko spotyka się Ciebie ze smutną miną. Nie lubisz zamartwiać innych swoją osobą. Nawet, kiedy Cię coś gnębi na ogół tego nie pokazujesz. Dlatego właśnie Twoje otoczenie może myśleć, że kłopoty i troski Cię nie dosięgają. Takie robisz wrażenie, choć tak naprawdę to i Ty masz swoje zmartwienia. Jak każdy człowiek. Jak w piosence Elżbiety Adamiak: "ludzie znają Cię tylko z jednej strony". Ta druga strona zarezerwowana jest dla naprawdę najbliższych Ci osób, choć i tych ochraniasz nie mówiąc im o swoich kłopotach. Dla innych masz na co dzień uśmiech na twarzy.

Powyższy psychotest do wiarygodnych nie należy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubisz szokować. Ludzie spostrzegają Cię jako osobę spokojną, opanowaną i wyciszoną. Nie rzucasz się w oczy, choć zapewne niejednej osobie to właśnie Ty wpadłaś/ wpadłeś w oko. Znasz przysłowie, że najważniejsze jest niewidoczne dla oka? Masz przecież wiele zalet, które okazujesz tym, którzy poznają Cię bliżej. Zyskujesz przy poznaniu jak mówią o Tobie inni ludzie. Cenisz sobie spokój, jesteś raczej indywidualistą. Nie można jednak powiedzieć, żebyś nie dbała/ nie dbał o swoich przyjaciół. Przeciwnie! Dla swoich najbliższych masz zawsze czas. Chociaż od czasu do czasu lubisz spędzać czas z przyjaciółmi - to jednak nie Ty jesteś inicjatorem tych spotkań. Znajomi zaproszą Cię więc na spotkanie nie czekając na to, żebyś to Ty je zaproponował. I może dobrze, bo chyba długo musieliby czekać. Ludzie najlepiej czują się z Tobą w kontakcie indywidualnym. W grupie trzymasz się raczej na uboczu, niechętnie uczestnicząc w rozmowach czy zabawach. Zamiast tego chętnie usiądziesz gdzieś w przytulnym kąciku zasłuchana/ zasłuchany w czyjąś opowieść.

ja mam taki wynik i jest w tym trochę prawdy... :? może nawet więcej niż trochę..... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i jestem:) znow nie pisze bo nie bywam w domu. mieszkam u mojego faceta i jego rodzicow. bylam dzisiaj u psychologa i u p.pedagog ze szkoly i chyba dam sie namowicna terapie 3 miesieczna w komorowie pod wa-wą albo w krakowie na leczenie nerwicy. bo nie wiem juzco mam zrobic a nie chce popelniac bledow mojej mamy i powielac schematu jej i mojej babki. i nie chce nikogo skrzywdzic nigdy. duzo by gadac o tym.. yhh w ogole to looknelam na ten psychotest;) i wyszlo mi dokladnie to samo co Piotrkowi i tez sie z tym do konca nie zgodze. z reszta ja juz sama nie wiem kim ja jestem. mam mętlik w glowie. ale jedno wiem! Leniwcem pozostane;)

buziaki;*;*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasiaq88 i Piotrku - psychotest wskazuje mi swoim paluchem

taki sam wynik jak u Was. Więc dołączam do grona "robiących

wrażenie" :lol:

 

Heh, a teraz muszę się pooleenić (zanim zasiądę z powrotem do nauki :roll:)

;)

 

 

 

 

 

 

__________________

Blog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no na tym swoim adavarze, to jestes dumny jak paw

??? To jest foto zrobione bardzo późnym wieczorem po całym dniu ostrej nauki, na oczy ledwo widziałem, dobrze że nie usnąłem robiąc fotkę :P a ty mówisz że dumny? jak paw? :lol::lol:

co cie od razu kwalifikuje, na punkty karne w klubie..... kujonie

cholerka... ale dzielnie nadrabiam od wczoraj... :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę zostac prezesem klubu,to co zrobiłam przez ostatnie trzy dni kwalifikuje mnie....o Wink

hehe - no to ja też mam kwalifikacje. ;) Tak wczoraj miałam sprzątać zawzięcie....i jakoś nie widać efektów. Bo niby skąd. A dzisiaj jest taki upał że też się będę lenić. ;) I nie moge powiedzieć że jestem z tego dumna :mrgreen: Ale za to fajnie jest :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomi spostrzegają Cię jako kogoś kto "robi wrażenie". I chyba trochę tak jest. Wychodząc z domu dbasz o swój wygląd, lubisz dobrze się ubrać, zaprosić kogoś w jakieś atrakcyjne miejsce. Nie można się z Tobą nudzić, zwykle wiesz co zaproponować żeby rozruszać nawet najbardziej niemrawe towarzystwo. Inni widzą w Tobie świetnego organizatora. Lubisz się uśmiechać jesteś spostrzegany jako pogodna dusza. Rzadko spotyka się Ciebie ze smutną miną. Nie lubisz zamartwiać innych swoją osobą. Nawet, kiedy Cię coś gnębi na ogół tego nie pokazujesz. Dlatego właśnie Twoje otoczenie może myśleć, że kłopoty i troski Cię nie dosięgają. Takie robisz wrażenie, choć tak naprawdę to i Ty masz swoje zmartwienia. Jak każdy człowiek. Jak w piosence Elżbiety Adamiak: "ludzie znają Cię tylko z jednej strony". Ta druga strona zarezerwowana jest dla naprawdę najbliższych Ci osób, choć i tych ochraniasz nie mówiąc im o swoich kłopotach. Dla innych masz na co dzień uśmiech na twarzy.

 

eeeem.

nie wiem co powiedzieć, bo ja nie wiem jak mnie widzą inni. i nie lubię tego tematu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę zostac prezesem klubu,to co zrobiłam przez ostatnie trzy dni kwalifikuje mnie....o

Ja Cię chyba pobilam, bo u mnie troszke dlużej niż 3 dni. Albo mogę zostać zastępcą :lol:

Nic mi się nie chce, tzn nic z tych rzeczy ktore wymagaja wysilku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to możesz mi swoje lenistwo na czas egzaminu odstąpić Mr. Green

 

Dziękuję. :mrgreen: Tak sobie pomyślałam, czy może uda mi sie tego

lenia czymś zainteresować. Wiesz zajmę go np. książką a sama zwieję

do swoich notatek...

 

no i poza tym kciuki trzymam

 

Nie-dziękuję :D (mam egzamin ustny - brrr)

 

_________

Za ojczyznę!

Blog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×