Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

*Wiola*, zobaczysz, sporo się wykruszy. Tak wiem, znowu pesymizm, ale wspomnisz moje słowa. Ja jednak jak mam możliwość, to unikam ludzi którzy doprowadzają mnie do wściekłości/przygnębienia. I nie potrafię ignorować innych. Jak ktoś do mnie coś gada, to muszę odpowiedzieć, tak zostałem wychowany. Zresztą hipokryzją by było, jakbym innych ignorował, a sam się wściekał na tych co mnie ignorują.

Utrzymywanie kontaktów z ludźmi których nie mam później jak spotkać przez następnych parę miesięcy, nie różni się dla mnie niczym, od znajomości internetowej, a te niewiele mi pomagają. Mnie jak diabli brakuje znajomych z którymi mógłbym gdzieś wyjść czy posiedzieć przy kawie i dzięki którym mógłbym poznawać nowych ludzi z okolicy.

 

-- 18 maja 2012, 01:17 --

 

Candy14, to umówimy się tak. Ty mi będziesz co losowanie dawać te 3 złote i skreślone 6 liczb, a ja wypłacę Ci ewentualną wygraną. Uwierz mi, byłbym do przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marsal2, Że się część wykruszy to wiadome. Zawsze tak jest, chociaż większość na pewno dopisze. Ja nie mówię ,że masz się nie odzywać jeśli zagadają. Ale o nie wchodzeniu sobie w drogę i nie zaczepianiu. Można tak i wcale nie jest to takie trudne. Wg mnie to jednak nie to samo, co tylko znajomość wirtualna. Mówię z własnego doświadczenia, zupełnie inaczej odbieram teraz osoby , które poznałam osobiście i podtrzymuję te kontakty. To w problemach z nawiązywanie znajomości dobry trening no i dobra zabawa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, taki wyjazd ma się raczej wiele wspólnego z nawiązywanie znajomości, bo na takich wyjazdach sam nie muszę zagadywać, bo inni zaczną rozmowę. Pozostaje jeszcze kwestia dojazdu. W piątek mam zajęcia, w poniedziałek także muszę być na zajęciach, a do przejechania mam 3/4 Polski i nie mam samochodu, więc pozostaje PKP. Coś takiego bardzo mnie zniechęca. :?

 

Lady Em., ja wysłałem w życiu 5 może 6 kuponów i wygrałem 40zł w multi. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, Tu nic śmiesznego nie ma , o poważnej wyprawie rozmawiamy :mrgreen: , a tak w ogóle my dotrzemy najszybciej , przy dobrych prądach góra kilka godzin , a inni będą stać w korkach . No chyba , że któryś z pasażerów ma chorobę morską , to wtedy będziemy musieli czasem do brzegu podpłynąć :mrgreen::smile:

tahela, Być może , ale co poradzę ? muszę zabrać wszystkich , do tego jest kilku chętnych a wioseł brak , więc jakieś gałęzie będziemy musieli skombinować :mrgreen::D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica,

hehe to znaczy jak was nie bedzie na czas to po płetwonurków dzwonic a później w wiadomościach dwóch osobników płci meskiej zaginęło na rzece Warcie, płyneli kajakiem do Rypina , na zlot ludzi z zaburzeniami i chorobami psychicznymi ,sami równiez byli zdiagnozowani , udawali sie kierunku Torunia przez Śląsk :D:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, No pewnie , że łapkami , bo za 3 dni i usterki spowodowane tak daleką podróżą , policzą mi niezłą sumę . Więc kosza trzeba ciąć , a przepłynąć trzeba pół Polski :mrgreen:

tahela, Spokojnie , powiedzieli , że latarnia morska zaświeci gdy pojawimy się na horyzoncie , więc nie utoniemy :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, Ja jeszcze nie , ale do wyprawy potrenuje , będę pił Śliwowice bo jak to mówią " Daje krzepę krasi lica nasza Łącka Śliwowica " :D

tahela, Spokojnie ja pale jak smok , więc popiół z papierosa posłuży jako latarka , boje się tylko , że trasa się okaże długa i będę musiał z 5 paczek wypalić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica,

nie mozesz palić, jak mamsz łapkami wiosłowac a nie za was Wiola ma przebierac jesli dobrze pamietam, ale pomóżcie jej do licha ciemnego jak węgiel , co tylko popływac bys tak chciał kajakiem sobie i fajki palic zamiast latarki ,ale łapka poprzebierać to juz niekoniecznie, oj Tomciu :nono::nono::nono:

 

-- 18 maja 2012, 01:59 --

 

*Wiola*,

oj Wiolus tylko nie daj sie wykorzystywać, ja sie tu o Ciebie martwie a takie niezrozumienie w zamian ;) , to wy dopłyniiecie ujarani i upici na maksa trzeba będzie was z kajak znosic, i pewnie upaprani czarną śląską sadzą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×