Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

dominika92, hej! Nie obwiniaj się, nikogo nie zawiodłaś! Stało się, trudno, było - minęło. Nie martw się tym, teraz musisz skupić się na tym, żeby we wtorek dotrzeć na wizytę i omówić z psycholog Twój problem. Wszystko jest dobrze ;) Nikt Cię przecież nie oskarża, nikt nie jest zawiedziony z tego powodu. Jest OK :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jęczarnia tak to jest właśnie moje życie....Przeżyłam dzień jak za zasłoną,czuję się dziwnie po tych lekach....teraz znowu jestem pobudzona zamiast spać.Te leki mnie wykończą jak będa tak dalej działać.Miałam nie miec napadów agresji a jednak miałam.Znowu sie wydzierałam w domu na wszyskich,nie pamiętam juz o co.....jezu jak oni moga życ z kims takim jak ja.Powiedziałam mojej pani p. że może lepiej jak zostane sama bo przynajmniej nie bede krzywdzic tych co kocham.....powiedziała mi ze to moja decyzja.Nie wierze lekarzom dla nich najważniejszy jest wypis ze szpitala,co brałam itd.JEZU JA ZWARIUJĘ............gubię się w tym wszystkim:((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady Em., dziękuję. pogadałam szczerze z chłopakiem, wyrzuciłam z siebie, chyba zrozumiał, że złoszczenie się na to że jest mi źle nic nie pomoże..mówi że nie złości się na mnie tylko na bezsilność wobec sytuacji..ale jak mu wytłumaczyłam że czuję się ostatnio znowu jak wtedy kiedy miałam 13 lat i byłam sama ze wszystkim to chyba zrozumiał..i wreszcie mogłam się wypłakać :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nienawidzę snów !!! Najpierw mi się przyśniło, coś tak zajebistego, że dostałem skrzydeł. Budowało, wzmacniało wiarę w siebie, dawało chęci do życia, obudziłem się i byłem ... szczęśliwy :) Ale zrobiłem błąd i poszedłem spać dalej. Kolejny sen przypomniał mi o swoim miejscu we wszechświecie. Przypomniał o tym, jakim jestem nieudacznikiem i nie zasługuje na szczęście. Nie ... inaczej. Zasługuje na szczęście, bo wieże w to że jestem dobrym człowiekiem. Moje sumienie jest czyste, ale szczęścia nie zaznam, bo jestem nieudacznikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O mnie na wsi gadają,że jestem głupia,rodzina pojebana,ja się puszcza za pieniądze i usunęłam dziecko.Nie wiem czy się śmiać czy płakać.

 

-- 18 maja 2012, 19:24 --

 

mam to wyjebane co o mnie mówią bo goście się zjechali,sami pijacy,cała rodzinka chleje a ja mam tego kolegę na głowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laima, zdecydwanie się śmiać! ludzie lubią gadać... serio olać, wiejskie plotkary są straaaszne

Lady Em., ja wczoraj mialam po pijaku schize... że ma schize i już nie wiem czy mialam czy mi się wydawało

ale tak w ogole to nie wiem co zrobilam, ze mam cały palec wskazujący u prawej ręki ubity i siny... nie dam rady pisać ni nic xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale tak w ogole to nie wiem co zrobilam, ze mam cały palec wskazujący u prawej ręki ubity i siny

Może to dobry powód, żeby przestać pić? ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, wiesz, że alkohol jest depresantem? ;> Nie będę nikogo zmuszał do abstynencji, jednak upijanie się do utraty świadomości nie jest dobre. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na szczęście od kofeiny ciężko się uzależnić

Wręcz przeciwnie. Popytaj tych co wypijają po 2-3 szklanki kawy dziennie. Ja sam jestem chyba uzależniony od teiny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×