Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

*Wiola*, na kurniku kiedyś grałem całymi dniami w makao , nawet nieżle mi szło , tylko na żywo lepiej grać , bo przez internet nie da się kantować :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, w sumie racja , wujek google zna odpowiedz na każde pytanie :mrgreen:

SamotnyIZły, Jeśli się zdecydujesz na zlot i będziesz płynął przez Warszawę , możesz mnie zabrać :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, Mam tak samo , boję się , że jak zacznę grać to wsiąknę na długo :smile:

SamotnyIZły, Nie mam kajaka , a jak wypożyczę , to wiesz ile mi za 3 dni policzą ?! :mrgreen::D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domek za dobę kosztuje 100 zł.Zamówiłam domki luksusowe bo mają łazienkę .Są to domki cztero osobowe.Jest tam aneks kuchenny,kuchenka,łazienka,telewizor.

Zamówiłam 6 takich domków dla petry oddzielny.Petra odpowiedz czy chcesz bo to jest sporo pieniędzy

 

Coś mi się wydaje za dużo tych domków zmówiłam.Proszę szybko o odpowiedź to jeszcze odmówię.

 

Teraz też ważne.Będę dzwonić o wyżywienie.Kto chętny.35 zł doba śniadanie, obiad ,kolacja.Lita chętnych jedznie

1.

2.

3.

 

-- 10 maja 2012, 12:32 --

 

Teraz przemyślałam. 3 domki by nam starczyły +jeden dla petry

 

-- 10 maja 2012, 12:35 --

 

Zadzwoniłam .Mamy 4 domki po 100 zł każdy t.j. jeśli docze liczę,nie licząc petry, 20zł na osobę za dobę czyli będziemy 3-60zł cena domków

 

-- 17 maja 2012, 02:48 --

 

25k od Wocławka, 50 od Torunia, w sobote w niedziele tez pracujesz, moze weź dwa na żadanie i tak miałes kajakiem pływac , to chyba nie jeden dzien :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×