Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

No to tak. Najpierw bylam u pani psycholog.Dość mia kobieta i jak osę okazało mieszkamy wtym samym bloku tylko w innych klatkach :lol: . Powiedzialam co i jak tzn staralam sie bo z tego stresy to połowy rzeczy powiedziec zapomnialam. Co ciekawe nie pytala sie zbytnio o dietę. Bardziej tak standardowo np o rodzine. Stwierdzila ze prawdopodobnie mam mza molo witamin i wyslala na badania . Troche nie chce mi ise wierzyc że zycie mi sie wali z powodu potasu i magnezu no ale niech jej bedzie ide jutro na badania. Zobaczymy co mi wykarze. Byc może tez będe miala jutro wizyte u psychiatry, byc może bo dzis nie wiedzial jeszcze czy bedze wolne miejsce w każdym razie mam pojsc.

 

Dzis mnie dopadlo na matmie. Tak bez powodu znowu chcialm uciec. Ryczec mi si e chcialo. Zlekcji nie pamietam nic. Nie zapisalam nawet jednej cyferki. Jutro pisze chemie tzn dostane kartke z zadaniami przed nos bo o pisaniu pewnie nie bedzie mowy. Zwyczjanie nie moge. Kupiłam sobie dzis moj ulubiony magazyn i nie mogam przeczytac artykulu :shock: zero skupienia :?

 

Zaczynam coraz bardziej bać sie żarcia. Dzis zjadłam 991 kcal.

 

I przyczyna jest tylko brak witamin??!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darek powinieneś się poważnie nad tą samookceptacją zastanowić. Do kogo będziesz mial pretensje? Zrozum, że możesz to zrobić. MOŻESZ, ja za to ręczę bo zaakceptowalam siebie w największym kryzysie i jak bylam na serio beznadziejna. Więc się da!!! Tylko Ty sobie tej szansy nie dajesz. Tak strasznie siebie nie lubisz? Zastanów się co jest najważniejsze. Czy milość i akceptacja czy caly pęk zalet?

Dlaczego ten dzień byl piękny? Bo nie stalo się nic zlego, bo milo go spędzilam, bo nie myślalam o problemach(które i tak już nikną) bo skupiona bylam na pozytywach, bo ktoś kogo mialam za wroga dzisiaj spojrzal na mnie z przyjaźnią i uśmiechem, bo zupelnie obca osoba uśmiechnęla się do mnie bardzo milo, bo czuję się dobrze wśród ludzi. Bo mialam dobry humor i nie balam się niczego. Bo rano budząc się chcialo mi się wstać z lóżka. Bo bylo mi dobrze... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie dzisiaj jakaś starsza pani zaczepiła na ulicy

Mnie też takie zaczepiają. Mówią, że Bóg mnie kocha i dają egzemplarz "Strażnicy".

na co to komu?

Ucz się polskiego. Na co? Żebyś mógł podrywać panny na poezję.

Beznadziejny dzień, wszystko mnie wkurza i denerwuje.

Mam wszystkiego dość!!!!!!!!!

Ja zauważyłem, że jak mam taki agresywny dzień, to nie mogę się tym nakręcać. Muszę się rozładować - i to najlepiej dać sobie solidny fizyczny wycisk. Wtedy nie mam już siły się wkurzać.

Nie i juz !!! NIe pozwolę się zamknąć w domu i dam radę!!!!

Witamy w klubie :] TO jest jedyna droga.

Dlaczego ten dzień byl piękny? Bo nie stalo się nic zlego, bo milo go spędzilam, bo nie myślalam o problemach(które i tak już nikną) bo skupiona bylam na pozytywach, bo ktoś kogo mialam za wroga dzisiaj spojrzal na mnie z przyjaźnią i uśmiechem, bo zupelnie obca osoba uśmiechnęla się do mnie bardzo milo, bo czuję się dobrze wśród ludzi. Bo mialam dobry humor i nie balam się niczego. Bo rano budząc się chcialo mi się wstać z lóżka. Bo bylo mi dobrze... :)

Bo Ty spoko babka jesteś.

 

 

A ja dziś zakończyłem psychoterapię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja straciłam umiejętność wkurzania się.

 

Jak coś/ktoś jest totalnie nie w porządku wrzucam na luz i nie zwracam uwagi albo jest mi po prostu przykro, ale wtedy jestem bardziej smutna niż zła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś zakończyłem psychoterapię :)
NIe pozwolę się zamknąć w domu i dam radę!!!!

gratulacje!

Ucz się polskiego. Na co? Żebyś mógł podrywać panny na poezję.

Hmmm.... ale chyba nie na tą poezję... bo ja mam jakieś same arcydzieła o śmierci albo egzystencjalne...

 

A ja straciłem zdolność logicznego myślenia i wyciągania wniosków... (pranie mózgu) mam nadzieję, że to stan odwracalny :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No moj dzien tez nie nalezal do najlepszych.... W ogole mam takie wrazenie jakbym mial miec biegunke...tak mnie dziwnie brzuch boli, tak mi jezdzie po zoladku...masakra xd jakby zupe gotowali :D:D

Ehh to przez ten zblizajacy sie konkurs :P tak to byloby okej :)

Biegunka jest normalnym objawem przy nerwicy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wygłosiłem swoje chwalebne przemówienie :? masakra w pesymistycznym znaczeniu, powiedziałem chyba połowę tego, co miałem, na wdechu, totalne rozkojarzenie, coś tam wydukałem i mam nadzieję, że wystarczy to do tego, żeby zdać... bo na więcej nie liczę i raczej mi się więcej nie należy :evil: teraz czekam na wyniki, o 14 się zobaczy co te moje wypociny przyniosły...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Faktycznie najpierw trzbe dosięgnąć dna żeby móc się potem odbić?? Sama już nie wiem

Tak czasem tak. Jak już upadniemy na samo dno możemy zobaczyć dużo dużo więcej. A upadamy po to, żeby się odbić ;) Myślę, że czasem w upadkach jest jakiś sens, na pewno dają nam cenne lekcje, z których możemy dużo mądrości wyciągnąć na cale życie, bo co nas lepiej nauczy jak nie wlasne życie?

 

zawsze wychodzi skopany

To znaczy, że zawsze wraca zadowolony? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek - ty myśl pozytywnie. Pewnie

wypadłeś lepiej niż ci się zdaje. Ale ciii- nie wolno zapeszać. ;)

bo na więcej nie liczę i raczej mi się więcej nie należy

ach ta samokrytyka ;)

Różo - trzymaj się. :smile: A ja trzymam kciuki. kciuki.gif

 

Dobra - to ja wracam do sprzątania. bo znowu się tu zasiedzę i balagan zostanie.

A gorąco dziś....- w takich chwilach cieszę się ze mieszkam tu gdzie mieszkam a nie w centrum jakiego miasta. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty myśl pozytywnie. Pewnie

wypadłeś lepiej niż ci się zdaje. Ale ciii- nie wolno zapeszać.

Hyhy :mrgreen: 16 pkt. - 80% - nie jest źle ;)

zawsze wychodzi skopany

i jak tam? ( pewnie dwudziestkę zaliczył)

Ja już nie mam siły na nic, nauki w ch****e a mnie trzyma leń...

Koniec roku? To już ostatni miesiąc - podołasz ;) Pomyśl że już niedługo będziesz mogła być pełnoprawną klubowiczką w klubie leniwców (WAKACJE!). A teraz działaj, bo dasz radę jeszcze tą końcówkę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Gratuluje Gratuluje :D:D Bardzo ładnie chłopaki ;p Oby tak dalej :)

Ja mam przed soba prawo jazdy jeszcze i za tydzien o tej porze bede w warszawie na konkursie ogolnopolskim xD ale zaczynam miec coraz bardziej stresa ;p Nerwica doskwiera mi ładnie , aż brzuch boli :/ To z powodu podrozy sie tak przejmuje ;p nienawidze podrzowac :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis sie dowiedziałem od mojego lekarza, że za miesiąc "będziemy" odstawiali leki, a zajmie się mną psycholog. Trochę się obawiam, ale w sumie jestem zadowolony. Gorąco strasznie u mnie ale mnie to nie rusza i co najważniejsze zauważyłem, że che mi się przebywać poza domem! Nie wiem czy ta tendencja się utrzyma ;) ale uważam, że nawet jeden dzień dobrego samopoczucia to skarb, bo pokazuje że mozna czuć się dobrze. Życzę wszystkim tego samego. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×