Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

dominika92,

papatki

 

-- 17 maja 2012, 01:32 --

 

ło Bosze,ale mi niedobre dziisaj było ,słabo i jednocześnie mnie z deko roztelepało

 

-- 17 maja 2012, 01:34 --

 

SamotnyIZły,

to tak w mairę profesjonalnie uprawiasz, sport dobrze wpływa na samopoczucie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SamotnyIZły, nie chodzi o to żeby sie liczyć wazne ze to robisz dla siebie , dla własnej przyjemnosci i masz pasje, ja kiedyś duzo na rowerze jęździłąm , biegałam , pływałam a tera to siadłam po prostu i jest nie zadobrze czasem na siłownie pojde i tyle, to co się ze mną dzieje to masakra jest,

ten drugi filmik to taki relaksacyjny trochę z dokumentalnym komentarzem pomieszany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda , że sport dobrze wpływa na człowieka , sam kiedyś dużo ćwiczyłem . Dziś leże przed telewizorem , też robię to dla siebie i nawet to lubię , tylko nie mam tylu zwolenników tego zajęcia 8):smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sport to mój Odciągacz od problemów, oprócz alkoholu. Ćwiczę Wu Shu, chodzę na siłownię i mam karnet na basen. Wyglądam "w miarę", ale to przestaje mi wystarczać.

 

-- 17 maja 2012, 02:53 --

 

Nie mam tv, choć mógłbym. Jak nikt nie dzwoni, to mam tylko internet. Przeważnie nikt nie dzwoni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SamotnyIZły,

Bo ktoś może nie mieć dachu nad głowa , urodzić sie po śroku Afryki , nie mieć dostępu do szkolnictwa i medycyny a będzie szczęśliwy, szczęście to stan ducha, ja kiedyś byłam a teraz nie jestem i wiem czego mi brakuje.

Ja czasem skocze na basen , na siłownie mam karnet, ale rower to juz rzadkość niestety, tęsknie za kimś, ale ogólnie lubię się ruszać.

Żeby uprawiać tzw. karate to trzeba być sprawnym fizycznie e wszystkie uderzenia ,wygibasy , kurna ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica,

Myśle ze zwolenników leżenia przed telewizornią jest więcej niz sportu niestety.

 

-- 17 maja 2012, 02:01 --

 

Tomcio Nerwica, proponuje pływanie, ja kofciam mimo wszystko pływac,żabką pływam

 

-- 17 maja 2012, 02:01 --

 

krytą żabką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, pływanie odpada , no chyba , że kajakiem , choć nigdy wcześniej się tym nie zajmowałem .

 

A tak swoją drogą mógłbym dotrzeć na zlot kajakiem , tylko muszę uważać na prąd :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kajaki lubię, to by mogło ewentualnie być, chociaż moje łapy i tak są za dobrze zbudowane :evil:

 

-- 17 maja 2012, 03:10 --

 

Tomcio Nerwica, Ja grywałam w brydża namiętnie, uwielbiam wszelkie gry karciane, teraz nie mam z kim i dziury w pamięci przeszkadzają :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, też uwielbiam gry karciane , zawsze grałem z bratem , ale nigdy nie wygrałem i to nie dlatego że ma takie umiejętność tylko po prostu oszukuje . A co do kajaków , to zamiast nich może być motorówka , tylko to już raczej nie jest sport .

 

-- 17 maja 2012, 03:15 --

 

SamotnyIZły, a gdzie płyniesz , tylko nie mów , że na zlot :D bo zlot zaczyna się 8 czerwca , a ty napisałeś że płyniesz 7 :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×