Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

O to, że od kilku miesięcy dzień w dzień jestem wyzywany od najgorszych przez jednego debila. I jeszcze na dodatek On mi grozi. Gdyby postępował tak samo z innymi (przedtem tak było) tobym to jeszcze olewal. Ale od kilku miesięcy on się uwziął tylko i wyłącznie na mnie. Jeszcze mi zadnej krzywdy poza tym nie zrobił. Ale i tak nie pozwole zeby jakiś cham bez przerwy obrazał mnie i moją rodzinę. Jeszcze mi troche mojego honoru zostało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duran84, tu takie coś na pewno nikogo nie będzie śmieszyć, bo to śmieszne nie jest. I nikt kompletnie nie reaguje na takie groźby? To jest skandal...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to przez jakiś czas śmieszyło. Krótki, bo krótki, ale zawsze. Może źle się wyraziłem. Personel oczywiście reaguje i zwraca mu uwagę. Ale co z tego jak On po paru minutach robi to samo... :bezradny: Dzisiaj było w miarę spokojnie. A jak będzie jutro to nie mam zielonego pojęcia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duran84, strasznie ci współczuje, nie wytrzymałabym tam 5 min.... :(

skoro personel nic nie robi....to moze popros jakiegos innego kolegę zeby z nim pogadał

moze ktos do niego dotrze, albo chociaz dowiesz sie dlaczego on tak postępuje....nie wiem no...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abstrakcja, Duran84 bardzo słusznie napisał już wcześniej, że z niektórymi osobami nie da się po prostu rozmawiać... Czasami jedynymi dostępnymi rozwiązaniami wydają się te najbardziej ekstremalne... Dlatego też (jedynie ze względu na konsekwencje) sugerowałbym sobie jednak ten ośrodek odpuścić... W takich warunkach pewnie i tak niczemu to nie służy... :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Help :( Nie wiem czy wtrącam się w jakiś temat, ale mnie ciśnie w dołku :( Jestem taki samotny :( Byłem dziś umówiony z dwojgiem przyjaciół, i nagle jednemu nie pasuje, a drugi się nie odzywa. Dzień spędziłem na YouTuBe, żłopiąc piwo.Nie wiem czy powiedziałem dziś więcej, jak kilka słów. Nie mam pojęcia, jak to zabrzmi, ale tak bardzo potrzebuję się przytulić :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SamotnyIZły, hmm. Rozumiem. Człowiek potrzebuje kontaktu z innym człowiekiem, zarówno mentalnego jak i fizycznego. Współczuje Ci samotności która Ci doskwiera. Wiem ze może być ona bardzo dotkliwa. Może umów się z przyjaciółmi na jakiś inny dzień? Oni wiedzą ze poczules się w pewien sposób odrzucony, ze czujesz się samotny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×