Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zrzucamy zbędne kilogramy. Dieta dzień po dniu.


Michuj

Rekomendowane odpowiedzi

hm...nie mam potrzeby odchudzania się. Stosowałam dietę bo chciałam sobie ''organizm oczyścić''

Choć pamiętam jak stosowałam dietę owocowo - warzywną - to nieco schudłam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady Em., dużo zdjęć naprawdę ładnych, ale większość z tych kobiet ma jędrną skórę, nie ma cellulitu, a tłuszcz ma równomiernie rozłożony. Ja wyglądam mniej więcej tak jak Zoidberg z Futuramy, tylko bez wąsów (no i nie mam takiej gładkiej skóry :P).

 

futurama_zoidberg_naked.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, to wszystko photoshop :P 90% kobiet ma cellulit i rozstępy, to cecha naszej kobiecości ;) Nie wierzę że kobiety mające rozmiar 42 wzwyż nie mają rozstępów i cellulitu, skoro ja, rozmiar 36-38 mam go pełno ;)

Na szczęście mam tyłek i piersi dobrego rozmiaru, nawet nieco nieproporcjonalne do reszty ciała, ale mnie to wiesz :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L.E., to zależy od przemiany materii i innych czynników. Nie przejmuj się.

Ale przy Dukanie trzeba się IDEALNIE pilnować ;)

Nie będę się wypowiadać na temat diety Dukana, bo każdy wie że jest ona niezdrowa i zdecydowanie jej nie polecam, bo u każdej znajomej mi osoby stosującej tą dietę pojawiła się anemia i, u jednej, awitaminoza. No ale cóż. ;)

 

Ja może nie mam najzdrowszej diety, no ale zjadłam dziś 3 tosty i 3 kawałki czekolady. I kawałek mojego sernika, musiałam spróbować bo to nowy przepis :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michuj, jestem bardzo ciekawa tych planów i przepisów, dobry pomysł, że będziesz się nimi dzielił :smile:

A ja dziś prawie nic nie jadłam, polizałam trochę kisielu i zjadłam kilka łyżek zupy, ale od rana wymiotuję, więc staram się nic nie jeść. Poza tym mam gorączkę :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie kobieta która mi to pisała jest doktorem technologi żywienia. Ma z50 lat, więc doświadczenia też nie mało.

Z tego co widzę jej szkoła wygląda tak:

- na początku przez 7-10 dni stosuje się bardzo brutalną dietę (nawet dla bardzo dużo ważących facetów), która chyba nie przekreacza 1500 kalori dziennie.

Ma to chyba oczyścić organizm przed przejściem do właściwej diety.

- zaczyna się ta właściwa, czyli w przypadku mojej wagi około 2800 kalorii, co ma na celu gubienie zdrowo ok 5-6 kg miesięcznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×