Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedziała mi, że "nie spodziewała się takiego zachowania po mnie"
oooo, znam to :P

Właśnie ta zmiana szkoły mnie przeraża. Jak wspominałam wczoraj, mieliśmy iść do ekonomika i miała tam być Natalia. Wiadomo, jak chciałaby na mnie zadziałać, więc wzbraniałam się przed wyjściem, załatwiłam sobie dodatkowe matematyki, byle nie iść, a wychowawczyni powiedziała, że jak wszyscy to wszyscy. W sumie to po co byłoby zwlekać - i tak we wrześniu się spotkamy i tak. :roll:(finalnie wyjście przeniesiono na bliżej nieokreślony termin - z powodu pogody, ale zanim się dowiedziałam, obgryzłam kilka paznokci :lol: )

No ale nie o tym miałam pisać. Jest połowa maja, właśnie jest zebranie, są wystawione proponowane oceny. Ja wiem, jakie one są, prawie na nie nie narzekam, ale rodzice to co innego. I ciągle się stresuję, że ZNÓW nie będzie im nic pasować. (bo matce to nawet 100% z testu nie odpowiada, WTF?!?!) I znów zacznie się gadanie do ludzi jaką to okropną córkę mają, a to natomiast prowadzi do autoagresji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abbey, podpisuję się pod Em. Poza tym - Ty się wybierasz do ekonomika? W sensie, po gimnazjum? :shock:

 

-- 16 maja 2012, 17:39 --

 

A ja pozmywałam, ogarnęłam trochę kuchnię, złożyłam pranie i opadam z sił :( A jeszcze tyle roboty przede mną :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, nie wybieram się do ekonomika, ale wszystkie klasy trzecie muszą tam iść przed końcem składania podań, wiesz, reklamę sobie robią, więc zaprosili oba gimnazja do siebie na jakieś ogniska integracyjne... :bezradny:

 

-- 16 maja 2012, 17:43 --

 

jakiej roboty? o.o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×