Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

bakus, Max Payne mi nie podchodzi. Pierwsza część była... dla mnie denna, więc serię sobie odpuściłem. Ale to już jest totalny off-topic. ;)

Ok. Sory za OFFA :)

Ale Maxa uwielbiam :D jakieś 40 razy przeszedłem pierwszą część, ale druga lepsza :) Trzecia zapowaida się i super i tragicznie, ale to już na PW lub w innym temacie o OFF!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ellis, no, zawsze długi ratuje sytuacje. Ale co maja powiedzieć ci do nie mają tego długiego? :P

 

Kiya, wiesz ile to 20 pikseli? Ten klocek jest duuuuużo dłuższy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, a myślałem, że dobrze mi idzie. :( No ale masz rację, to pytanie zepsuło zabawę.

Ale przecież sama twierdziłaś, że długość nie jest ważna. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym wszystko można "sprzedac" tak żeby było zaletą. Jeśli powiesz : kotku, czekałem z utrata prawictwa własnie na ciebie, bo jestes kobietą mojego życia - na pewno laska ze szcześcia podskoczy az pod sufit :mrgreen:
Na to już nikt się chyba nie nabiera - powiedzą że dorabiasz sobie takie usprawiedliwienie bo "nie miałeś okazji".

 

Ogólnie fajnie jest miec te wszystkie doświadczenia jeszcze przed sobą, bo najgorsza w seksie jest rutyna ;)
Zawsze można tak powiedzieć sobie na pocieszenie, ale może coś w tym jest. Byle nie za długo.

 

A jak fakt prawictwa widza kobiety - trudno mi odpowiadac za "wszystkie kobiety". Na pewno wielu z nich sie to podoba, duzo pań juz zaznaczało w to w tym wątku.
W tym wątku i w wielu innych można odnieść takie wrażenie... Ale bywa inaczej. Jest przykładowo na jednym forum wątek o nazwie "facet prawiczek" gdzie przez 30 stron są praktczynie same negatywy

(nie chcę nawet używać nazwy tego forum więc nie dam linka - po wpisaniu "facet prawiczek" w google jest to drugi link)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co dziwnego jest w sprzęcie 20cm?
Ponoć średnia w naszym kraju to gdzieś 14/15cm...

No ale średnia to chyba polega na tym, że połowa ma mniej niż średnią a połowa więcej.

 

Poza tym wszystko można "sprzedac" tak żeby było zaletą. Jeśli powiesz : kotku, czekałem z utrata prawictwa własnie na ciebie, bo jestes kobietą mojego życia - na pewno laska ze szcześcia podskoczy az pod sufit :mrgreen:
Na to już nikt się chyba nie nabiera - powiedzą że dorabiasz sobie takie usprawiedliwienie bo "nie miałeś okazji".

Chyba wtedy trzeba odpowiedzieć "oczywiście, że nie miałem okazji, w końcu poznałem Cię dopiero tydzień temu" :P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale średnia to chyba polega na tym, że połowa ma mniej niż średnią a połowa więcej.

z medianą ci się pomyliło.

cudak napisał(a):

Poza tym wszystko można "sprzedac" tak żeby było zaletą. Jeśli powiesz : kotku, czekałem z utrata prawictwa własnie na ciebie, bo jestes kobietą mojego życia - na pewno laska ze szcześcia podskoczy az pod sufit :mrgreen:

Na to już nikt się chyba nie nabiera - powiedzą że dorabiasz sobie takie usprawiedliwienie bo "nie miałeś okazji".

Co do prawictwa w dojrzanym wieku to są dwie opcje albo ktoś jest brzydki i nikt go nie chce albo ma zrytą psyche ewentualnie jest typem supersamotnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale średnia to chyba polega na tym, że połowa ma mniej niż średnią a połowa więcej.

Statystycznie wokół średniej rozkłada się przeważająca większość pomiarów. A rozmiary 20+ i 10- są drobnym procentem wszystkich. Przed chwilą znalazłem taki artykuł, szukając tego form gdzie przez 30 stron były same negatywy o prawiczkach (nie znalazłem tego forum).

http://www.papilot.pl/pogotowie-erotyczne/12634/Jak-sie-kochac-gdy-on-jest-za-duzy.html

Interesujący jest pierwszy akapit, a w szczególności:

"Penis mieszczący się w granicach normy ma w stanie spoczynku długość od 8 (niektóre źródła podają, że od 7cm) do 12,5 cm (...) W stanie erekcji średnia długość wynosi 14,5 cm a obwód 12,45 cm. Normą jest 19 cm długości w stanie wzwodu."

 

Ja to powinienem mieć kompleksy jak jasna cholera, bo mój nawet w dolnej granicy w spoczynku się nie łapie. :P Ale chodzi mi o bardzo inteligentne drugie zdanie. Skoro średnia wynosi 14.5 cm, a norma 19cm, to jasna cholera współczuje OGROMNEJ ilości facetów co mają penisa 7cm i mniej w erekcji.

 

Candy14, jednak te czarne barwy też należą do całości obrazu tego problemu.

 

Tak swoją drogą. Wypowiadają się tu kobiety, które dziewicami nie są. Ciekawi mnie ile z nich swój pierwszy raz przeżyło po 23 roku życia, skoro tak moralizują i twierdzą, że to nic takiego być prawiczkiem w wieku 23, 25, czy 30 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marsal2, kobiety naprawdę nie postrzegają prawictwa źle, przynajmniej ja. To może świadczyć że facet, jak to powiedziała Candy14, nie wskakiwał na każdą chętną laskę tylko czekał na poważniejszy związek. Tak zazwyczaj robią kobiety, np. ja właśnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady Em., ja nie neguję tego, że nie postrzegają źle, może jest tak jak twierdzisz, nie wiem. Jednak mnie interesuje ile z tych pań które tutaj się wypowiedziały, wie jaki to ciężar psychiczny być prawiczkiem w takim wieku. Baa, nawet nie tylko prawiczkiem, a osobą nie będącą w jakimkolwiek związku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Penis mieszczący się w granicach normy ma w stanie spoczynku długość od 8 (niektóre źródła podają, że od 7cm) do 12,5 cm (...) W stanie erekcji średnia długość wynosi 14,5 cm a obwód 12,45 cm. Normą jest 19 cm długości w stanie wzwodu."
zaprzeczają sami sobie średnia to przecież mniej więcej samo co norma. a 19 cm to mają przeciętnie Afrykanie i to też nie ze wszystkich plemion w Europie najwyższą średnia maja Węgrzy koło 16 cm a mający wszystko wielkie amerykanie niecałe 13-cie. Ja też w spoczynku jestem poniżej normy w ogóle jakieś dziwnie małe różnice między tym w spoczynku a w zwodzie są u mnie to wygląda inaczej :mrgreen: Już sama nazwa portalu wskazuje na jakieś babskie ploty a nie wiarygodne dane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, Lady Em., podałem ten artykuł, po to, żeby się pośmiać i jako przykład, że takich rzeczy w internecie nie powinno się brać zbyt serio. (to tak odnośnie tego forum gdzie przez 30 stron twierdzono, że prawiczek to porażka) ;) Nie twierdzę, ze wszystkie takie artykuły/fora/itd. to same kłamstwa, ale nie można ich traktować jako wyrocznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytając wpisy na dole pod tym artykułem w papilocie można rzeczywiście wpaść w kompleksy panie tam z samymi gigantami 20-23 cm miały głównie do czynienia.

Co do miseczek a to niektórzy faceci lubią małe z reszta u szczupłych dziewczyn małe piersi komponują się z resztą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×