Skocz do zawartości
Nerwica.com

sport,muzyka,narkotyki i alkohol połączony z lekami...


Malik_36

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc Tutaj Malik ..... .... !!!!.

jestem tutaj bo sie strasznie pogubilem w zyciu .... jestem 36 latkiem ..mam corke ...dziewczyne ...zawsze bylem poukladanym czlowiekiem ..interesuje sie sportem ...boks ..jet kune do ...china boxing ..ogolnie MARTIAL ARTS.... wszystkie te rzeczy od lat mlodosci ..pomagaly mi ....przebrnac najpierw przez lata 1980 az do 2012 ... mam czeste bole glowy ...prawie nie sypiam ...biore na sen HYPNOSIL ... bralem takze PROSAC ... leki kupuje przez internet... nigdy nie bylem wybuchowy ..nigdy nie bylem agresywny wobec corki i mojej dziewczyny ...kiedys bylo inaczej ... wszystko bylo jak sen zwyklego czlowieka ...teraz sport ..muzyka ..narkotyki ..oraz alkohol polaczony z lekami ... powoli mnie zmienia .... to narazie wszystko ... .

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malik_36, Cześć Malik :) trochę jakbym czytał o sobie , sam interesuje się sztukami walki , byłem uzależniony od narkotyków i alkoholu . Ale poradziłem sobie z tym i wierze , że też sobie poradzisz , powiedz mi jeszcze tylko czy chodzisz na jakąś terapie ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malik_36, Cześć Malik :) trochę jakbym czytał o sobie , sam interesuje się sztukami walki , byłem uzależniony od narkotyków i alkoholu . Ale poradziłem sobie z tym i wierze , że też sobie poradzisz , powiedz mi jeszcze tylko czy chodzisz na jakąś terapie ? :)

 

-- 16 maja 2012, 02:39 --

 

Malik_36' date=' Witaj!

 

To fajnie, że masz swoje zainteresowania, mniej fajnie, że nie radzisz sobie z używkami, że łączysz alkohol z lekami. No i , że te laki kupujesz on line! Trochę to nieodpowiedzialne.

Wysłałabym Cię do psychiatry no i na psychoterapię! :D[/quote']

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×