Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Candy14, studia licencjackie są 3 letnie, inżynierskie 3/3.5 letnie, magisterskie (już chyba jednolitych nie ma, ale były 5 letnie), magisterskie uzupełniające 1.5/2 letnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dosyć... ten smutek, samotność stają się nie do zniesienia... nie da się ich zagłuszyć, nie da się ich pozbyć, same też nie chcą odejść... jestem na skraju wytrzymałości. Jeszcze trochę i zwariuję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inżynierskie zawsze były 3,5 letnie nawet za poprzedniego systemu mozna było na inżynierze skonczyć i magistra juz nie robić, dlatego sporo osób ma tytuł inzyniera a magistra juz im sie nie chiało robić , to takie studia zawodowe,

a swoją droga za komuny były równiez trzyletnie studia zawodowe dla nauczycieli licencjat, ale nie ające tytułu magistra o zym mało kto wie,

koleżanka mojej mamy taką zawodową geografię konczyła 3-letnia w latach 60-tych a Rysio Rynkowski kiedyś mowił w wywiadzie,ze skonczył taką 3-letnia muzyke studia zawodowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze byłe sam, ale zawsze miałem obiekt marzeń. Nie pamiętam, żebym nie był w kimś zadurzony. Po kolei tracę obiekty moich westchnień, bo nie potrafię ich zdobyć. Albo się spóźniam, albo im nie pasuje. Wszystkie z Nich mnie uwielbiały. Ale traktowały mnie jak brata, a nie jak potencjalnego chłopaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SamotnyIZły, przejebane. Też takie rzeczy słyszałem. Czyli widocznie dla nich nie byłeś potencjalnym kandydatem? Może nie miałeś tego "czegoś" (choć większość kobiet sama nie wie co to jest)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałby nie mieć depresji, bo mimo, że staram się jak mogę, nieraz widać, że coś jest ze mną nie tak. Chciałbym nie myśleć o konsekwencjach swojego postępowania i chciałbym nie pamiętać tych wszystkich gaf jakie zdarza mi się popełnić. Chciałbym być spontaniczny, ale zawsze zastanawiam się nad prawidłowością mojego postępowania. Czy kogoś nie urażę, itp. Chce nie myśleć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SamotnyIZły,

pamietaj o jedny facet z którym sie ot tak chodzi do łozka nie jst wcale dobrym kandydatem na partnera stałego, te wszystkie dziewczyny , które chodzą a łatwo dołożka z kimś na koncu szukaja dobrego i spokojnego chłopaka do zycia, wiec tez lepiej uwazaj bo tacy spokojni później ze szczęscia mało pewni siebie czesto źle trafiają na koniec,

bądź soba i poszukaj dziewczyny , która bedzie do ciebie pasowac charakterem i temperamentem i bedziesz miał z nia o czym rozmawiać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×