Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zrzucamy zbędne kilogramy. Dieta dzień po dniu.


Michuj

Rekomendowane odpowiedzi

Kiya, koktajle odchudzające herbalife to specjalnie przygotowane koktajle, zawierające wszelkie składniki odżywcze. Wsypujesz łyżkę takiego koktajlu do szklanki mleka i możesz tym zastąpić dowolny posiłek, możesz też dodać trochę płatków, żytnich czy owsianych. Stosowałam te koktajle jakiś rok temu, jak chciałam zrzucić kilka kilogramów i okazały się bardzo skuteczne. Wypijałam taki koktajl zawsze, gdy miałam ochotę na coś słodkiego albo wieczorem, gdy byłam głodna. I schudłam, także polecam, dzięki nim nie traci się tak wiele sił i czuje się nasyconym. Są różne smaki, ja najbardziej lubię waniliowy. Można je dostać na allegro, są dość drogie, ale taka puszeczka starcza mniej więcej na miesiąc, zależy jeszcze jak często będziesz je piła, może na dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, ja nie wiem, bo moja waga przez całe życie się mocno waha. Zamierzam też zmienić nawyki i zamiast bloku czekoladowego wcinam surową kapustę, kalarepki i marchewki. A koktajle mi bardzo smakują i też mogłabym je pić przez całe życie, nie mam nic przeciwko, zwłaszcza waniliowy, latem można dodać do niego różne owoce i jest przepyszny :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nazywam się niewarto, rzecz w tym, że ja nie jem słodyczy... Nie palę fajek, alkohol piję tylko na zlotach - a w jakich ilościach to widziałaś. Jedyne z czego mogłabym zrezygnować, to Cola i napoje energetyzujące, a to jedyne rzeczy, które trzymają mnie "na chodzie" (sypiam po 10-14h na dobę, na nic nie mam siły, potrzebuję kofeiny, a kawa jest obrzydliwa).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, to wtedy zupełnie inna sytuacja, ja takich tradycyjnych słodyczy też nie jem, ale ciasta domowej roboty lub ciacha z piekarni jem z wielką chęcią i z nich zamierzam zrezygnować na rzecz koktajli, a ostatnio sobie bardzo dogadzałam i przybyło mi parę kilo. Chyba bez sensu, żebyś rezygnowała z coli i napoi energetyzujących, jeśli dodają Ci energii. ja też kawy nie piję, bo mam po niej migreny, po coli zresztą też. A jeśli chodzi o koktajle, to są chyba jeszcze jakieś tańsze zamienniki, trzeba by sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pustkaa, dla mnie jest ;) A Colę uwielbiam, nektar bogów :mrgreen:

 

-- 13 maja 2012, 17:38 --

 

nazywam się niewarto, cieszy mnie, że mnie rozumiesz :)

 

A co powiesz o tych?

http://allegro.pl/protein-for-women-500g-dieta-bialkowa-koktajl-9kg-i2314944427.html

http://allegro.pl/molke-kur-koktajl-odchudzajacy-waniliowy-750g-i2317976404.html

 

Widzę, że jeden z nich jest Rossmanowy :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, tego proteinowego bym Ci nie polecała, bo on chyba jest specjalnie dla diety Dukana, która jest dość kontrowersyjną dietą, w każdym razie ja bym na nią nie poszła. Już prędzej ten drugi, ale trudno powiedzieć, czy będzie on skuteczny.

Ten poniżej to chyba imitacja herbalife, jest kilkadziesiąt złotych tańszy, ale powinien działać:

http://allegro.pl/shapeok-koktajl-na-odchudzanie-i2329655453.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kawa jest obrzydliwa? jak możesz tak bluźnić :P

ja uwielbiam kawę, a nie mogę zbytnio pić, bo mam kosmicznie duże ciśnienie :roll:

Ja się mogę pod tym podpisać że kawa smakuje beznadziejnie (podobnie jak papierosy) ;)

Próbowałem wielokrotnie się do niej przyzwyczaić, z marnym rezultatem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jadłam dziś przez cały dzień warzywa, popijając koktajlami odchudzającymi. jestem tak głodna, że mam ochotę połknąć całą lodówkę jedzenia, no i potem oczywiście to zwymiotować, bo nie mogę przytyć przecież. Źle mi strasznie, a muszę się głodzić, bo tyję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, ja mam obsesję, boję się tycia, a tyję od paru dni codziennie jeden kilogram i mnie to przeraża. Pomyślałam, że jedynym rozwiązaniem jest jedzenie samych warzyw, ale jestem potwornie głodna, chyba zaraz pójdę spać, żeby zaspać głód. Nie mam już ochoty na kolejny liść kapusty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×