Skocz do zawartości
Nerwica.com

Anders Breivik czyli co dalej z Europą ......


Badziak

Rekomendowane odpowiedzi

ziomek118118, w kazdej spolecznosci obowiazuja pewne normy. Na forum jest to regulamin. Nikt nikogo nie zmusza do przebywania w srodowisku w ktorym normy mu sie nie podobaja. Jezeli sa niezgodne z moimi przekonaniami to szukam srodowiska bardziej przyjaznego dla mnie a nie krzycze, ze jestem ofiara bo ukarali mnie za nieprzestrzeganie regulaminu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja napiszę tak: Intel nie jest pierwszą osobą, z którą się zetknęłam internetowo, która w bardzo brutalny i rażący dla mnie sposób wyraża poglądy rasistowskie i homofobiczne. Uważam, że głoszenie takich poglądów powinno być karane (choćby wyrzuceniem z forum). A co do zaburzeń, którymi są spowodowane... hm... tak, wyjdźmy na ulice z siekierami i pozabijajmy przechodniów, a potem powiedzmy, że to nie nasza wina, tylko naszych zaburzeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja napiszę tak: Intel nie jest pierwszą osobą, z którą się zetknęłam internetowo, która w bardzo brutalny i rażący dla mnie sposób wyraża poglądy rasistowskie i homofobiczne. Uważam, że głoszenie takich poglądów powinno być karane (choćby wyrzuceniem z forum). A co do zaburzeń, którymi są spowodowane... hm... tak, wyjdźmy na ulice z siekierami i pozabijajmy przechodniów, a potem powiedzmy, że to nie nasza wina, tylko naszych zaburzeń.

krytyka muzułmanów nie ma nic wspólnego z rasizmem, większość muzułmanów to dużo więksi rasiści niż biali chrześcijanie,muzułmanie w większości to przedstawiciele patriarchalnego systemu którzy uważają że innowiercy i homoseksualiści powinni spłonąć na stosie. Prawie każdy czarny to homofob wystarczy zapoznać się z ich sytuacją w Afryce gdzie nie mają praktycznie prawa istnienia a w krajach muzułmańskich bywa jeszcze gorzej. Ktoś kto z jednej strony jest tolerancyjny czy nawet wspiera działania osób o orientacji homoseksualnej i jednocześnie jest wielbicielem muzułmanów i kolorowych musi być nie spełna rozumu no ale lewica europejska właśnie takie coś tak absolutnie sprzecznego głosi więc niczemu już się nie dziwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linka nie sil się już na generowanie zaczepek w moją stronę-na szczęscie mam w sobie tyle samokontroli że potrafię odmówić sobie niewątpliwej przyjemności czytania Twoich wypocin.

Skoro nie można opcjonalnie ignorować niekórych osobników......

 

Jestem radykalistą i prawicowcem.

Mam podobne przekonanie , ktore wprowadził w czyn Breivik:

Mianowicie , jeżeli do kogoś nie trafia siła argumentów to z pewnocią trafią argumenty SIŁY.

Nie rozumiem dlaczego lewicowcy mogą na tym forum artykułować swoje z mojego punktu widzenia skrzywione, antynarodowe i antykulturowe , chore przekonania, którymi niczym marksiści chcą NA SIŁĘ uszczęśliwiać innych, a ja jestem za swoje straszony usuwaniem z forum?

Albo jesteś z nami albo przeciw nam?

Historia zna już takie lewicowe tricki semantyczne.

I z góry wyprowadzam z błędu-nie jestem pisowcem.

Jestem piewcą poglądów popierających rozdzielenie Państwa od Kościoła- tym nie mniej żyję w kulturze chrześcijańskiej wraz z Jej wszystkimi kanonami regulującymi stosunki międzyludzkie i tylko taka powinna mieć rację bytu w Europie.

 

Nie rozumiem jakim cudem mahometanizm ma tylu dobrowolnych asasynów zarówno w Europie jak i ( jak widać na tym forum ) w Polsce.

Zapewne dzięki kretyńskim produkcjom filmowym przedstawiającym muzułmanów jako opalonych miłych, uśmiechniętych i uczynnych ali babów granych przez współczesnych i dawnych amantów kina.

Mam wrażenie , że zwłaszcza żeński elektorat jest na to podatny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie , że zwłaszcza żeński elektorat jest na to podatny :D

 

Chyba nie do konca :D Kobiety maja w sobie mniej agresji. Wiekszosc kobiet ktore znam (w tym ja) ma prosty podzial ludzi na tych w porzadku i na tych do odstrzalu bez wzgledu na rase, wyznanie, orientacje i przynaleznosc. Wy uogolniacie i wrzucacie wszystkich do jednego worka. Jak muzulmanin to KAZDY do odstrzalu a ze przy okazji odstrzeli sie wartosciowe jednostki , ktore sa w porzadku? No coz ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiekszosc kobiet ktore znam (w tym ja) ma prosty podzial ludzi na tych w porzadku i na tych do odstrzalu bez wzgledu na rase, wyznanie, orientacje i przynaleznosc.

Kurwa... jestem więc kobietą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poglądy związane z zaburzeniem nie powinny być karane,trzeba brać poprawkę że po lekach i w trakcie terapii ludzie nie mają kontroli nad emocjami.

Pomyśl, gdyby znalazł się tutaj pedofil i wyrażał otwarcie swoje poglądy ....... to co? Zostawić bo są konsekwencją zaburzenia, choroby? :?

 

To takie proste, kobiety są głupie, muzułmanie terroryści, cyganie złodzieje, czarni nieroby bla bla bla - wydaje mi się, że zwłaszcza ograniczony umysłowo elektorat jest na to podatny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kobiety są głupie, muzułmanie terroryści, cyganie złodzieje, czarni nieroby.

Takie poglądy są niebezpieczne i niszczą kapitał zaufania społecznego. Ponadto, skąd wyrażenie "biali chrześcijanie"? Pragnę zauważyć, że jest ogromny odsetek chrześcijan o czarnym kolorze skóry.

 

Ponadto, zgadzam się, w wielu muzułmańskich krajach łamane są prawa człowieka i powinno się temu przeciwdziałać, jednak nie w taki sposób jak Breivik, który uznał, że każdy muzułmanin to złoczyńca i pozabijał bezbronną młodzież. Breivik jest takim samym terrorystą jakim był Osama ben Laden czy Mohamed Atta. Nie ma między nimi różnicy.

 

-- 13 maja 2012, 12:32 --

 

Nie rozumiem jakim cudem mahometanizm ma tylu dobrowolnych asasynów zarówno w Europie jak i ( jak widać na tym forum ) w Polsce.

Zapewne dzięki kretyńskim produkcjom filmowym przedstawiającym muzułmanów jako opalonych miłych, uśmiechniętych i uczynnych ali babów granych przez współczesnych i dawnych amantów kina.

Mam wrażenie , że zwłaszcza żeński elektorat jest na to podatny :D

a) Jakich "dobrowolnych asasynów", bo jakoś nie łapię? :lol:

b) Tymi słowy deprecjonujesz zdanie żeńskiego elektoratu, który (zapewniam Cię) nie jest mniej inteligentny od Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ze dla Ciebie wszystko co związane jest z Radiem Maryja jest złem nie oznacza ze takim jest dla innych,dla mnie wszelkie zło to TVN.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie poglądy są niebezpieczne i niszczą kapitał zaufania społecznego.

Ale przeginać w druga stronę też nie należy. Na zachodzie nie można nawet słusznie skrytykować czarnego, muzułmanina bo od razu posądzonym o rasizm widziałem osobiście takie przypadki że każda krytyka( najcz. słuszna) przełożonego względem kolorowego była pretekstem o oskarżenie go o rasizm. Do tego np muzułmanom stwarza się specjalne prawa ze stołówek w szkołach usuwana jest wieprzowina a za to wprowadzane mięso halal, w szkole nie można celebrować bożego narodzenia bo to też ich obraża mimo że jeszcze są w mniejszości na zachodzie europy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz prawo bronić swoich mediów typu TVN ,Radia Eska,Zet i pewnie jeszcze Gazety Wyborczej-ja jednak cenie prawde i dlatego mam inne preferencje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w szkole nie można celebrować bożego narodzenia bo to też ich obraża mimo że jeszcze są w mniejszości na zachodzie europy.

I bardzo dobrze, szkoła to nie miejsce na celebrację wydarzeń religijnych .......

 

-- N maja 13, 2012 1:18 pm --

 

QueenForever, eeeee to ja mam "swoje" media :lol:

A to ci ciekawe..... jak ty dobrze wiesz co czytam i oglądam...... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę, osoba mająca w awatarze Freddiego walcząca z RM o wolność i prawdę..... niewiele rzeczy jest mnie jeszcze w stanie zaskoczyć, a tu proszę .....

Moje preferencje są takie, że nie wiadomości w telewizji, gazet poza lokalną, światem wiedzy, teletygodniem i czymś w stylu party i show nie czytam. Opiniotwórczość mediów nie jest dla mnie tajemnicą i na pierwszy rzut oka widzę jaki program sympatyzuje z jaką partią a mi to w sumie zwisa..... no poza RM - to dla mnie ekstremiści, chorzy na głowę, wymagający leczenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka twoja zero jedynkowa logika mnie powala..wg ciebie ktos kto lubi muzyke Queen musi automatycznie słuchac rmf fm zetki i oglądać tvn-ciekawa logika naprawde ciekawa :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz prawo bronić swoich mediów typu TVN ,Radia Eska,Zet i pewnie jeszcze Gazety Wyborczej-ja jednak cenie prawde i dlatego mam inne preferencje.

Najlepiej jest chyba czerpać informacje z wielu źródeł od RM do gazety wyborczej. Ktoś kto słucha tylko RM, ogląda tv Trwam i czyta Nasz Dziennik ma trochę wypaczone pojęcie o świecie tak samo zresztą jak bezkrytyczny wielbiciel tvn i GW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×