Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

dominika92, ja tez tak uwazam. Reakcja nieadekwatna do sytuacji. Zamiast sie wsciekac trzeba znalezc inne wyjscie. Znam to, bo w poprzednim zwiazku moj partner sie wsciekal a ja znajdowalam i to ja musialam mowic "przestan, wsystko bedzie dobrze" . Ciezko tak z wszystkim radzic sobie samemu bez wsparcia partnera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, dominika92, niby złość w takiej sytuacji nie pomoże, ale jakoś trzeba rozładować napięcie, czasem trzeba kilkoma "paniami lekkich obyczajów" rzucić, tak chyba ma każdy facet. Jednak wkurzanie się przez pół dnia przez to, że pralka "umarła" i to bez niczyjej winy, jest już przegięciem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurzył mnie dzisiaj pewien osobnik (trochę mi ciężko podać konkretny powód, czasami w ciągu dnia po prostu wszystko potrafi mnie zdenerwować)

A więc tak, stoję sobie na balkonie i gapię na mewy, idzie jakiś typ w dresie na dole (mieszkam na 3 piętrze), i w pewnym momencie zatrzymuje się i krzyczy do mnie (na 100% do mnie) coś jakby "ełheuo" i przez kolejne 15metrow drogi patrzy na mnie, no miał szczęście że nie byłem uzbrojony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×