Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co teraz robisz?


Anja01

Rekomendowane odpowiedzi

ojej :( ale to dosc czeste u labkow..pewnie dostanie krople z antybiotykiem

Ja dzis odrobaczam cala moja trojke. Nie wiem jak mi pojdzie .. to znaczy z duzym zawsze bez problemu..on wychodzi z zalozenia ze jak trzeba to trzeba a pani wie co robi.. maly pewnie bedzie wybrzydzal.. chyba zawine mu tabletke w szynke zeby troche oszukac ...najgorzej z kotem :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najgorzej z kotem

Paluchem tabletkę do gardła wepchnąć. ;) Zachwycona kicia nie będzie, ale potem dać jej jakiś smakołyk to zapomni o "krzywdzie". ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie poszlo jakis bezbolesnie :105: Duzy lyknal jednym klapnieciem..maly jak zobaczyl szynke to dostal slinotoku, chwile sie z nim podroczylam wiec jak w koncu dostal te szynke z tabletka to nawet sie nie zajaknal i polknal :D A kici wrzucilam w mokra karme ktora uwielbia ( w suchej zjadlaby wszystko oprocz tabletki) i tez jakos przelknela :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monika*, Moniś wypluwają, ale i samo włożenie do pyska nie jest łatwe. Jak się uda odpowiednio głęboko włożyć do gardła to jakoś już idzie. Ja zatykam wtedy nos i drapię pod brodą., ale musi tabletka być w odpowiednim miejscu bo inaczej to lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×