Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Stark, u mnie to samo oprócz pustki , z tym jest lepiej , ale nie umiem pozbyć się tej obojętność do ludzi . Może mam już taki charakter , albo sam jestem temu winien .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abbey, znam ten problem, u mnie każdy większy stres, czy smutek wzmaga apetyt...zawsze miałam z tym problem. Teraz już uważam...

Strasznie smucą mnie Twoje posty...o samotności, braku akceptacji ze strony najbliższych...i chyba własnej niskiej samooceny...taka inteligentna, młoda, ładna dziewczyna, a już tyle problemów w sercu. Mam nadzieje, że niedługo to się zmieni...tego Ci życzę :!::!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abbey, chyba nie aż taka żenada, skoro chciałabyś być tam z kimś.

 

Swoją drogą - Twoja obecność przy komputerze bardzo kojarzy mi się z pierwszym ślubem, na którym byłam ;) Też rodzina została dłużej niż ja i też wykorzystałam to jako okazję do posiedzenia w nocy przy kompie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stark, wiesz ja kiedyś próbowałem się nauczyć tańczyć , ale ruszam się jak 70 letni rencista , a gadki przy stole i picie mogą być , tylko problem jest jak nie ma z kim , a jak jest z kim to da się wytrzymać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, 1 rzecz jest przykra, ci 70 letni renciści potrafią tańczyć lepiej niż my czasami :D:D .

Co do gadek... trzeba mieć z kim i odpowiedni "klimat" do rozmowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heja! Bellatrix sexi jesteś ;) KSW 19 ustawka, Sapp się położył nosz kurde, Mamed najlepszy i Horwich! zaraz oglądam Harry Brown z Caine'm, polecam ala Gran Torino! a i dowiedziałem się że ceremonia otwarcia będzie trwała kilkanaście minut - śmiech :mrgreen: tak było na Euro 2008

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stark, co racja to racja :D , do tego te teksty " z ciocią nie zatańczysz ? " albo " zobacz tyle dziewczyn ładnych , zaproś do tańca " i mówią to do człowieka który się zna na tańcu jak człowiek z porażeniem mózgowym na operacji mózgu. A co do rozmów to różnie z tym bywa , chociaż jak człowiek trochę wypije , to z każdym się dogada :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady Em., A podobno z wiekiem się mądrzeje, coś chyba nietrafione w przypadku owego emeryta :mrgreen: .

chory, oglądałem ten cyrk pudzian vs sapp, lol.

Ale za to Khalidov pokazał że ma bombe w łapie D: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×