Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

dominika92, moja kotka od wczoraj późnego wieczora ciągle broi. ;) Wylała pełną szklankę wody zalewając mi telefon, o mało nie wywróciła monitora, rano pogryzła i poszarpała całą rolkę papieru toaletowego którego używam do smarkania, zrzuciła doniczkę. A potem najspokojniej w świecie zasnęła. :P Nie potrafię się na nią gniewać.

Jak będę miał dzieci, to boję się, że żona mnie znienawidzi za takie ich traktowanie. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, haha znam siostrę mojego psa... ADHD to mało powiedziane :P

Mniam... Ja robię panierkę sama, żadnego dipu nie będzie :P tylko ketchup, ewentualnie sos czosnkowy zrobię :smile:

Marsal2, też nie potrafię się gniewać na kota ;) one w sumie i tak mają wszystko w nosie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, bardzo możliwe. :smile: Moja dzisiaj latała po mieszkaniu jak szalona. :D

 

Lady Em., coś w tym jest. ;) Biorę kotkę na ręce i tłumaczę jej, że nie wolno tak robić, a ona zaczyna bawić się moimi włosami, albo łapać mnie za nos. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle na forum coś cicho. Nikt nie chce ze mną gadać, wszyscy mają mnie dosyć, to pewnie dlatego. :(:P

Marsal2, stary nie łam się, ja mam czasem takie same wrażenie, więc może to tylko wrażenie a nie rzeczywistość, pewno tak ;)

 

Tomcio Nerwica, myślę że tak, kowalem swego losu każdy bywa sam, podobno ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LATEK50, niby tak , ale czy nie jest to tylko iluzja ? może próbujemy się oszukać , że sami jesteśmy odpowiedzialni za nasze decyzje . Bo prawda jest taka , że wpływ na nie często ma środowisko w którym przebywamy albo wzorce które wpajano nam od dziecka .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirabeleee, o jak miło. :D

 

Tomcio Nerwica, sensem istnienia jest prokreacja. Człowiek, jak i każdy inny gatunek, przychodzi na świat tylko po to, żeby wydać potomstwo, "wychować" je, a następnie umrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, decyzje należą do nas, to my decydujemy a to co się wydarzy po drodze to już sprawka losu ;), ale jak wiesz już o tym to możesz to zmieniać, myśle o wzorcach i innych tego typu rzeczach ;), nie jest to łatwe ani trudne zależy jak myślimy ;)

 

Mirabeleee, do mnie też od czasu do czasu rzeknij słowo będzie mi też miło ;), że hej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marsal2, Czasem myśle , że śmierć to najlepszy wynalazek ludzkość , kończy się cierpienie a do tego starzy ustępują miejsca młodszym na tym świecie.

LATEK50, powoli je zmieniam , ale zastanawia mnie bardziej , czy czasem podświadomie nie postępujemy według jakiś wyuczonych schematów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo prawda jest taka , że wpływ na nie często ma środowisko w którym przebywamy albo wzorce które wpajano nam od dziecka .

No ba! Od najmlodszych lat tym przesiakamy... ale kiedy dorastamy to my podejmujemy wybory i decydujemy o naszym zyciu...czy pozostac w tym srodowisku czy je zmienic na bardziej przyjazne sobie, czy poleciec schematem wyniesionym z domu i powielic go we wlasnej rodzinie czy walczyc z tym, poszukac pomocy, zmienic swoje zycie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LATEK50, no tak , tylko mnie zastanawia czy nie jest przypadkiem tak , że większy wpływ na to jak wyglądają te schematy , ma środowisko bądz wychowanie niż my sami . Wcale mnie to nie martwi , bo jeśli tak musi być to trudno , bardziej mnie to ciekawi ,

 

-- 12 maja 2012, 21:21 --

 

Candy14, to nie takie łatwe , bo czasem człowiek po wielu latach zauważa , że w jego rodzinie panowały jakieś błędne przekonania i wtedy musi zacząć działać inaczej niż go nauczono, choć zdarzają się ludzie którzy nigdy tego nie zauważa , bo tak tym przesiąkli , że uznają je za właściwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×