Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

Bycie toksycznym pozwala przeistoczyć się w potwora,ci którzy deptają innych dla swoich celów, mogą osiągnąć znacznie więcej niż ci którzy przejmują się innymi, czy nie jest to "zaleta"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bycie toksycznym pozwala przeistoczyć się w potwora,ci którzy deptają innych dla swoich celów, mogą osiągnąć znacznie więcej niż ci którzy przejmują się innymi, czy nie jest to "zaleta"?

 

Potwory zdychają

Ludzie umierają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, Mi też niestety,jestem zbyt nieudolny w życiu, by zlewać na innych,być może z czasem to się zmieni. Więc muszę się zgadzać,czy przytakiwać, nawet jeśli czasem zdanie 2 osoby jest mi kompletnie przeciwne.

_z_, Nawet i potwory potrzebują czasem... bycia z kimś? oczywiście trzeba mieć maski, raz udawać że kogoś lubisz, nawet jeśli w środku z chęcią wrąbało by się mu siekierę w plecy.

Dla jednych trzeba być potworem i maszyną, dla innych można być najlepszym przyjacielem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, Znam ten serial, bardzo dobry.

w zasadzie dla mnie owy charakter byłby idealny, no z tym jednym defektem - chęć mordowania - to przydałoby się wywalić. Niestety, nie mogę "srać" na ludzi - zbyt lewy jestem.

Choć i to można zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abbey, znajdziesz kogoś. Nie obiecuję, że do 20, ale znajdziesz. Podobno w takim szukaniu partnera pomaga szczere zaprzestanie poszukiwać i definitywne stwierdzenie "już nie chcę się z nikim wiązać". ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abbey, znajdziesz kogoś. Nie obiecuję, że do 20, ale znajdziesz. Podobno w takim szukaniu partnera pomaga szczere zaprzestanie poszukiwać i definitywne stwierdzenie "już nie chcę się z nikim wiązać". ;)

 

Zgadza się. Bo jak ktoś chce za bardzo to robi się ''natrętny'' a to drażni i odpycha.

Ja się puści wtedy najczęściej to czego nie szukamy na siłę ''przychodzi''.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, cóż, ja to napisałem w formie żartu/opcji (w końcu jakaś opcja to jest, nie?). Jednak sam wiem, że to jest raczej niemożliwe. Samotny nie zaprzestanie poszukiwań, chyba że już całkowicie pogrąży się w tej swojej samotności, ale wtedy nawet jakby ktoś zaczął dobijać się do niego taranem, to samotny go nie zauważy. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×