Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

depresyjny21lat, ja też uważam że nie ma tu dla mnie miesjca, do niczego się nie nadaje, jestem nikomu niepotrzebna

Ladywind - ja tylko chciałam Ci powiedzieć, że jak pojawiłam się na tym forum to fakt, że mogłam z Tobą wymienić kilka wiadomości dużo dla mnie znaczył, także jesteś potrzebna choćby takim ludziom jak ja. Nie poddawaj się, będzie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało ludzi w domu źle. Dużo ludzi w domu źle.

Samotność źle.

Dużo ludzi źle.

Gdzież mi będzie najlepiej jak nie w swoim wnętrzu. A tam chaos.

Cisza uzdrawia. Wtedy mam kontakt z sobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix,

Ten facet Twojej mamy to szkoda gadać, co rąk nie ma a co do Twojego brata to szkoda dziecka, ale jeśli to ma mu pomóc towarto by poszedł do szpitala przecież w szpitalu tez sa szkoły i lekcje , wkoncu to nie jego wina i niech nauczyciele tak przerabiają znim program by wszystko przezwycięzyc. Maja mam jak była dyr. szkoły tęz miałą indiwidualne nauczanie i było jeszcze klas nauczyciele przychodzili do róznch dzieci mniej lub bardziej zdolnych i nigdy nie było zadnego problemu miała nawet chłopaka , który miał nerkę chorą i czekał na przeszczep, nastolatkę w ciay i z niczym problemu nie było wszystko było dobrze ustalone i nauczyciele sie dopasowywali do terminów bez problemu, szczegolnie jak dom wspołpracował. Czasem sa i trudni rodzice , którym nie zalezy ,ale jak zalezy to trzeba wszystko zrobić by dziecku pomóc i by było dobrze sporo zalęzy od dobrej woli.

chociaz miałm koleżanke ja juz w technikum, która była niepromowana do następnej klasy z powodu nieobecnosci a sama miała raka i chemioterapię i nie było sposobu by chodziła do szkoły i takich sytuacji nie rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix,

zawsze trzeba sie dostosowac do dziecka w takich sytuacjach i to ich obowiązek, a to, ze mają problemy bo im sie nie chce to sorry, ale ech, dziwi mnie ze tak utrudniaja zycie dzieciakowi bo im się nie chce, w koncu dorosli ludzie a zachowuja sie pożal Boże po prostu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym, żeby stała koło mnie teraz osoba, której najbardziej nienawidzę. Przynajmniej to, ze się zaraz miałoby jakiś sens i pożytek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirabeleee, nawet największym wrogą i najbardziej znienawidzonym przez nas osobą należy się szacunek taki czy inny. Nie ma sensu niszczyć siebie, życząc komuś czegoś niemiłego. :smile: Skoro ta osoba była na tyle głupia, że zasługuje na Twoją nienawiść, to już została odpowiednio ukarana. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×