Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

widzę że po wstawieniu fotki mam zablokowaną edycję,obecnie korzystam z forum jako aktywny user to oki ale gdy postanowię rozstać się z forum nie chcę pozostawić na nim swoich fotek.

czy to normalna sytuacja blokowanie fotografii na forach?przynajmniej na forum na którym część userów jest rozchwiana emocjonalnie powinniśmy mieć prawo edycji swoich fotografii.

co zrobić by takie prawo otrzymać i jak usunąć fotkę z forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KillBill, Wystarczy, że napiszesz do któregokolwiek moderatora żeby usunął - i usunie. Właśnie w związku z takim rozchwianiem zablokowano możliwość edycji zdjęcia i postów po upływie okreśłonego czasu, gdyby każdy ciągle coś zmieniał w swoich postach w żadnym temacie nie byłoby logiki i porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KillBill,

 

Każdy swój post można edytować tylko przez kwadrans-15 minut od chwili jego publikacji na forum.

 

Jeśli chcesz skasować swoje konto na forum - piszesz pw do któregokolwiek z administratorów.

Jeśli chcesz skasować którykolwiek ze swoich postów czy usunąć swoje zdjęcia z forum - piszesz pw do dowolnego moderatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

intel, Faktycznie nie można dać modowi ignora. Pojawia się monit "Nie możesz dodać administratorów ani moderatorów do listy ignorowanych". Musisz po prostu unikać zielonego koloru i tyle. :D

 

 

Chodzi mi o to, że 99 na 100 postów napisanych przez moderatorów wynika z ich subiektywnych przekonań i poglądów na komentowany temat.Nie mają takie posty nic wspólnego z moderowaniem, a dotycza tylko i wyłacznie ich ( MODERATORÓW) PRYWATNYCH POGLĄDÓW na dany problem/sprawę.

A ponieważ "każda władza deprawuje" więc takie "moderatorskie" posty bywają przesycone prowokacyjnym jadem wynikającym z poczucia bezkarności.

Moje forumowe problemy ZAWSZE wynikały z prowokacji "zielonych" pisanych pod moim adresem , mających na celu sprowokowanie napisania słów za które można by usunąc mnie ( jako zbyt niewygodnego ) z forum.

 

Dlatego uważam, że powinienem mieć możliwośc "ignorowania" prywatnych postów moderatorów , którzy zwyczajnie mi "nie pasują"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie mogę dodać do "ignorowanych" niektórych moderatorów?

Ni chce mi się czytać kretynizmów przez nich wypisywanych.

O jakie kretynizmy chodzi?

Dlaczego nie podejmiesz polemiki w danym temacie? Przecież chodzi o dobrą komunikację.

Skąd ktoś ma wiedzieć, że np. nie zgadzasz się z ich/naszym zdaniem, skoro nie poruszysz tematu?

Możesz wyrazić się jaśniej? Odniosłam to do siebie.

tylko

czasem bym powiedział, że aż

Kurcze...przykre to Michał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika zapewne wiesz o czym piszę.

Twoja inteligencja wyklucza niemożnośc wyciągnięcia wniosków.

A polemika?

Cięzko z kimś polemizować będąc w wymuszonej pozycji "na klęczkach".

Pomyślalem ,że dogodnym wyjściem jest dodanie niektórych osób do grona "ignorowanych" i po kłopocie.....

Okazuje się , że jestem niejako zmuszony do czytania postów osób , ktorych zdanie mnie kompletnie nie interesuje, a nawet drażni poprzez prowokacyjne podteksty skierowane przeciwko mojej osobie. A ja należę do tej elitarnej grupy osób, która potrafi i musi się odszczeknąć bez względu na konsekwencje.Mówię co myślę i robię co mówię. Ci co o tym wiedzą prowokuja mnie tylko po to , żeby mieć pretekst do usunięcia mnie z forum.

To tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

intel, a swoją elokwencją kładziesz 99% osób na forum na łopatki - zapomniałeś dodać, po raz setny NIE MUSISZ czytać wszystkich postów - wiesz o tym?

A ja należę do tej elitarnej grupy osób, która potrafi i musi się odszczeknąć bez względu na konsekwencje.Mówię co myślę i robię co mówię.

Należysz do grupy osób która nie umie się pohamować i powstrzymać od obrażania innych - tak bym to nazwała i nie ma to absolutnie nic wspólnego z elitą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

intel, Robcio, ale możesz omijać szerokim łukiem posty, które Cię nie interesują.

Na pewno będzie to trudne bo jeśli widzi się denerwujący post to chcąc nie chcąc czyta się go. Lepiej byłoby nie widzieć tych postów.

Myślisz, że mnie podobają się wszystkie wypowiedzi?

Robert, w życiu zawsze jest tak, że trzeba godzić się, a przynajmniej próbować przyjmować do wiadomości, ze nie zawsze będzie tak, jakbyśmy sobie tego życzyli. Nawet jeśli chodzi o opinię innych.

Widzisz, powiedziałeś, że musisz się odszczeknąć bez względu na konsekwencje. Szczerość jest ceniona, sam wiesz , ze z zachowaniem pewnych kanonów - kultura słowa i wypowiedzi.

Gdybym ja mówiła to, co myślę pod wpływem emocji w danej chwili, uwierz Robcio, ale wynieśliby mnie stąd już dawno. I nie myl tego z moją nieszczerością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W temacie o Breiviku już z patrioty przekuwa się mnie w szerzącego nienawiśc.

Za chwilę pewnie po raz kolejny wylecę z forum za czelnośc niezgadzania się z OSOBISTYMI poglądami jednej z moderatorek na temat patriotyzmu.

 

-- 12 maja 2012, 12:20 --

 

Proszę bardzo

Oto przykład tego o czym chwilę temu pisalem

Użytkownik Linka będący moderatorem po raz kolejny mnie cynicznie obraził celem sprowokowania reakcji dającej podstawy do usunięcia mnie z forum..........

 

Chodzi o to , że nie mam zamiaru Wigilii Bożego Narodzenia A.D 2030 spędzać w pracy u muzułmańskiego właściciela kebaba .....

Jakie wykształcenie i doświadczenie taka praca.

 

 

DOMAGAM SIĘ NATYCHMIASTOWEGO ZDYSCYPLINOWANIA MODERATORA linka POPRZEZ PRZYZNANIE OSTRZEŻENIA ZA NOTORYCZNE I BEZPODSTAWNE OBRAŻANIE MOJEJ OSOBY !!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

intel, Udałeś ,że mojej wypowiedzi skierowanej do Ciebie nie ma. :roll: Więc potwierdzasz, że chodzi Ci również o mnie. Chciałam Ci tylko powiedzieć, że od dawna omijam Twoje posty, bo wiem ,że dyskusja z Tobą nie ma sensu,. Wczoraj odezwałam się nie dlatego ,że czytam i śledzę to co piszesz, ale dlatego ,że jeden z użytkowników zgłosił Twój post i musiałam go przeczytać. Masz naprawdę wypaczony obraz rzeczywistości , od dawna przestałam z Tobą "walczyć" jak Ty to widzisz , ale jak widzę to tez niczego nie zmieniło. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×