Skocz do zawartości
Nerwica.com

Przytulanki w offtopie.


Gość snaefridur

Rekomendowane odpowiedzi

ah ten nasz piotrek , ten to ma wziecie Laughing , on sie nieoddzywa cos ostatnio, moze go zagnietlismy czy co

oznajmiam oficjalnie że żyję było przytulnie i przyjemnie bez zagniatania :P wczoraj to mnie vademecum z fizyki przygniotło :P ale już (ufff) po wszystkim

Biedak-matura go zżarła

No ba... Róża ma takiego samego agenta w domu to wie o co chodzi :lol:

Niech mnie ktoś przytuli,gr

przytul.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyleciałam z rana prosic o "wsparcie" :oops:

Qrde telepie mnie ,w domu rano zimno (byc może przez to),ee chyba nie ,qrde idę do kościoła ,fajne mam tam jazdy :? (komuni syna nadszedł czas),nie,to dopiero jutro ,dziś odnowienie chrztu ,bojem siem :(

Jak mnie ktoś przytuli to to jutro w tym tłumie będzie mi "łatwiej" :roll: (to nie szantaż) ;)

Spadam się modlic za WAs.Amen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja Was uwielbiam :oops:

W kościele mnie coprawda "wzięło" ale łykłam benzo (jedna Pani dziwnie patrzała..hehe) i jakoś się uspokoiłam ;)

Idę tańczyc z garami Padam ,ale już bliżej jak dalej no i pomocnik wpadł teściowa :mrgreen: robię swoje i ....śpiewam ;) :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gusia, Tygryska- ja Was przytulam i licze, że sie uda.

Bo czemu miałoby sie nie udać, co to znaczy: nie udało się?

 

przytulcie mnie z powodu takiego, że wyglądam jakbym wyszła z meczu widzewa/ z resztą to wczorajsze nie różni się zbyt wiele, muszę zakamuflować się jakoś, bo jutro nad morze i bedzie sie facetka pytała, czy aby na pewno nie mam patologii w domu XD

 

aha- nie wiem jak skontaktować sie z koleżanką i przekazać jej, że nie kupię flaszki.

 

Kark mi zesztywniał.

 

<"Nie oszukam dzisiaj was, jestem sztywny jakbym połknął kijaijaijaijaijaija" -Hunter>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×