Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Nerd, Tomcio Nerwica, co to za serial?

 

Ja lubię bałagan, ale jak np. mam się uczyć, to nie mogę się skupić póki nie posprzątam. A kończę zwykle późnym wieczorem, bo padam ze zmęczenie :roll: Rano się budzę, a w pokoju bałagan :shock: To przez te niedobre skrzaty!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, to że wyrzucam rzeczy z szafy to pół biedy , jak mam czytać w parku , to szukam kosza , wysypuje z niego śmieci obok ławki i czytam . Wtedy to dopiero musi wyglądać dziwnie , ale cóż trudno wygrać z obsesją :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nerd, a jakie książki lubisz ? jak znajdziesz coś ciekawego dla mnie to z chęcią , ale jeden papierek na biurku będę musiał położyć :D

 

-- 12 maja 2012, 01:47 --

 

Kiya, raz mi się to zdarzyło , teraz nie ma tego problemu bo nie czytam w parkach , ale po sobie wtedy posprzątałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, obojętnie jaki papierek , ważne żeby był , bo inaczej się nie skupie na sprzątaniu tylko będą myśli typu " jak tu czysto... za czysto " :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach Tomcio, póki co to utkwiłam w Historii Sztuki więc mogę się podzielić, na sen jak znalazł.

 

Tak w ogóle to zdradzcie mi, bo jestem tu od listopada a nadal nie wiem, jak się takiego niebieskiego nicka wstawia, w sensie, że jak komuś odpisuję ;PP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nerd, musisz kliknąć nad nick nad avatarem , a historia sztuki do snu może by była dobra , ale ogólnie wole kryminalistykę , a szczególnie Sherlocka Holmesa :D

 

Kiya, ale widzę że jeśli chodzi o przyrodę , to nie lubisz bałaganu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, wręcz przeciwnie,mi się zbiera na rzyganie :<.

*Wiola*, stereotypy... spędza się wiele godzin przy pc, a i tak czasem się nie wie wielu rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×