Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

_z_,

nie z takimi trudnymi przypadkami wytrzymujemy :D :D :D

 

Tomcio,

dobrze, wybierzemy się na plac Pigalle,bo moje tutejsze kasztany są fuujka :P

ja zapraszam wszystkich w moje okolice:

jeziorko jest - czyli popita jest

trawka zielona jest

kasztany (jakby ktoś chciał)

szyszki są

żołędzie są (rarytasy :D)

 

żyć nie umierać, a wszystko pod ręką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_z_,

nie z takimi trudnymi przypadkami wytrzymujemy :D :D :D

 

Właśnie - wystarczy Wam tutaj ludzi którym pomóc trzeba ;) Ja staram się nie wchodzić , bo jak już zacznę pisać - to później leci tak jak teraz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_z_,

nieprawda dostałam w darze od Boga :P ,

o trawie jak o trawie hihi, ale o swoim własnym wypasie na niej i piciu wody ze strumyka, od kryzysu sie zaczęło ,ale zainspirował mnie Twój beton za oknem, gwiazdy wiosną w ciepła noc sa najpiekniejsze, ale kiedy rozmawiałes o własnym wypasie :?: załoze sie ,ze juz dawno nie

 

-- 11 maja 2012, 00:57 --

 

Tomcio Nerwica,

i jeszcze slimaki jedzą a to z biedy własnie i kryzysu jak nie bylo kiedyś co jesc to zaczęli ślimakki i zabby bo to blo i tak im juz zostało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_z_,

nie z takimi trudnymi przypadkami wytrzymujemy :D :D :D

 

Właśnie - wystarczy Wam tutaj ludzi którym pomóc trzeba ;) Ja staram się nie wchodzić , bo jak już zacznę pisać - to później leci tak jak teraz...

(...) do pieczenia chleba, do pieczenia chleba jeszcze Cieeeebie nam potrzeba :D

czy jakoś tak :D

 

nie gadaj pierdół tylko zaglądaj tutaj jak najczęściej, a szczególnie na Darki bo ostatnio tu było dość cicho :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_z_,

nieprawda dostałam w darze od Boga :P ,

o trawie jak o trawie hihi, ale o swoim własnym wypasie na niej i piciu wody ze strumyka, od kryzysu sie zaczęło ,ale zainspirował mnie Twój beton za oknem, gwiazdy wiosną w ciepła noc sa najpiekniejsze, ale kiedy rozmawiałes o własnym wypasie :?: załoze sie ,ze juz dawno nie

 

Gwiazdy są piękne , ale trzeba umieć je oglądać , dziwi mnie fakt że otacza mnie tak wiele osób a NIKT nie wyjdzie na ławkę obejrzeć wielką niedźwiedzicę , wszyscy ogarnięci są chyba tv przekazem gdzie serwują medialną kłamliwą papkę , później chodzą tacy jak poparzeni i nie mogą się zatrzymać bo każda sekunda z ich życia przeliczana jest na złotówki. Lubię narzekać - owszem. Beton za oknem wygląda bardzo zniechęcająco to też patrzę , lub staram się patrzeć do góry , a tam gwiazdy - może gdyby nie ten beton nie widziałbym w nich tej całej magii. O wypasaniu samego siebie na trawie nie rozmawiałem dlatego podziam to miejsce jak "inni" ludzie tu są. No to najpierw kosztuję Twoje trawy i prowadzisz do strumyka, zapewne kilka osób zabierze się z nami , weźmy bierki - pogramy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_z_,

nie z takimi trudnymi przypadkami wytrzymujemy :D :D :D

 

Właśnie - wystarczy Wam tutaj ludzi którym pomóc trzeba ;) Ja staram się nie wchodzić , bo jak już zacznę pisać - to później leci tak jak teraz...

(...) do pieczenia chleba, do pieczenia chleba jeszcze Cieeeebie nam potrzeba :D

czy jakoś tak :D

 

nie gadaj pierdół tylko zaglądaj tutaj jak najczęściej, a szczególnie na Darki bo ostatnio tu było dość cicho :P

 

Bardzo późno chodzę spać , więc postaram się odwiedzać ten dział - żeby smutno Wam nie było...albo raczej żeby było z kim palce na klawiaturze zdzierać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_z_, powiem ci tak ja oglądam telewizje co gorsza nawet serial "Trudne Sprawy" albo "Dlaczego Ja " , czasem myślę że to serial dla debili , a przeraża mnie to , że sam to oglądam , więc wychodzmy do lasów , jedzmy żołędzie , pijmy ze strumyków i obserwujmy gwiazdy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_z_,

ja ostatnio oglądałam gwiazdy i własnie stwierdziłam,że sa piekne Wielki wóz jest teraz inaczej trochę widoczny na niebie niz w zimie pod innym katem i nawet mały udało mnie sie doglądnąc,

dawaj łapke i idziemy, bierzemy bierki i układamy ognisko, tylko bierki niewygodnie na trawie ,ale mniejsza o szczegóły, podłacza się ktoś jeszcze,

ale te gwiazdy sa ładne a niebo bezchmurne i słychac łaką nocną , nocne odgłosy łaki są tajemnnicze i takie romantyczne zarazem

 

-- 11 maja 2012, 01:10 --

 

Tomcio Nerwica,

a ja lubię na Dobre i na złe, ale nie uważam ,ze to dla debili, pozatym chyba w sumie nie oglądam z wyjatkiem moich ulubionych fantastycznych ale to specyficzny dział i nie kazdy lubi,

ja czesto chodzę po lasach jak jestem w dobym stanie psychicznym jak w gorszym to gdziekolwiek rzadko chodze ,ale to inna para kaloszy

 

-- 11 maja 2012, 01:11 --

 

Tomcio Nerwica,

ja nie mam pojęcia co to za seriale ,ktore wymieniłeś ,ale ja z telewizja w sumie nie jestem na bierzaco za bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_z_,

ja ostatnio oglądałam gwiazdy i własnie stwierdziłam,że sa piekne Wielki wóz jest teraz inaczej trochę widoczny na niebie niz w zimie pod innym katem i nawet mały udało mnie sie doglądnąc,

dawaj łapke i idziemy, bierzemy bierki i układamy ognisko, tylko bierki niewygodnie na trawie ,ale mniejsza o szczegóły, podłacza się ktoś jeszcze,

ale te gwiazdy sa ładne a niebo bezchmurne i słychac łaką nocną , nocne odgłosy łaki są tajemnnicze i takie romantyczne zarazem

 

Miesiąc takiego życia , z takimi ludźmi , w takim środowisku a jestem przekonany że nasze choroby psychiczne/fizyczne zwariowałyby z nami i chociaż trochę opuściły , już nie pamiętam chyba jak to jest być zdrowy - ale pewnie fajnie. Rozmarzyłem sie teraz i to intensywnie . Co do gwiazd , jak jutro wyjdziecie sobie na dwór około 23 ( a będzie bezchmurne niebo ) popatrzycie do góry - pionowo to wszyscy będziemy widzieć TEN SAM gwiazdozbiór ( wielki wóz o tej godzinie jest położony nad naszymi głowami niemal pionowo ) z różnych miejsc w Polsce. Tak jakbyśmy byli obok...Fajnie nie ?

 

-- 11 maja 2012, 02:14 --

 

_z_,

jak w gorszym to gdziekolwiek rzadko chodze ,ale to inna para kaloszy

 

Rozumiem Cie bez słów - moja lokalizacja mówi wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, to dobrze że nie jesteś na bieżąco i nie oglądasz , ja odkąd to zobaczyłem nie mogę normalnie żyć ! :D

 

_z_, dobrze że jest takie forum , nie chcę myśleć jak się czuły osoby z nerwicą w czasach gdy nie było internetu , a co gorsza w czasach gdy nie było leków ani terapii , a marzenia o zdrowiu mam nadzieje ze uda nam sie urealnić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, to dobrze że nie jesteś na bieżąco i nie oglądasz , ja odkąd to zobaczyłem nie mogę normalnie żyć ! :D

 

_z_, dobrze że jest takie forum , nie chcę myśleć jak się czuły osoby z nerwicą w czasach gdy nie było internetu , a co gorsza w czasach gdy nie było leków ani terapii , a marzenia o zdrowiu mam nadzieje ze uda nam sie urealnić :D

 

Bardzo dobrze że jest , co do terapii się nie wypowiem bo nie mam żadnej wiedzy na ten temat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_z_,

a w ogóle odsypiasz później czy chodzisz raczej niewyspany cały czas :?:

 

Śpię do 10 , chyba że domownicy buszują to wstaję wcześniej

 

A jak wygląda to u Ciebie ?

 

Musimy szybciej na tę łąkę się zbierać bo o 4 świta :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chyba mi się piekło przyśniło.Nie wracam już do łóżka.

ups, mi się kiedys diabeł śnił taki straszny z rogami czerwonymi i jkabby z komiksu, ale to forum dla dziwnych więc miałam prawo , ale wydygana sie obudziłam na maksa, trochę wyglądał jak Spiderman, tylko rogi miał czerwone i widły takie duze , trójząb taki ez czerwony i peleryne czerwoną. i był troche włochaty i duzy.

nie śmiąc sie kurna, to była trauma :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mało śpię , w tygodniu przeważnie 3-4 godziny dzienne , a w weekendy może trochę dłużej . Choć bywały też bezsenne noce , a po nich męki przez cały dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_z_,

po południu czesto padam koło 16, 17 niestety na parę godzin

 

-- 11 maja 2012, 01:33 --

 

_z_,

przeciez my juz na łące, ognicho sie pali i w bierki gramy

 

W bierki jestem dobry , dlatego je zaproponowałem a Ty Tomcio Nerwica jak z bierkami stoisz ?

 

Sen to zdrowie - ja staram się spać jak najwięcej - dziś jednak z przyczyn "technicznych" sen odwołali...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chyba mi się piekło przyśniło.Nie wracam już do łóżka.

ups, mi się kiedys diabeł śnił taki straszny z rogami czerwonymi i jkabby z komiksu, ale to forum dla dziwnych więc miałam prawo , ale wydygana sie obudziłam na maksa, trochę wyglądał jak Spiderman, tylko rogi miał czerwone i widły takie duze , trójząb taki ez czerwony i peleryne czerwoną. i był troche włochaty i duzy.

nie śmiąc sie kurna, to była trauma :twisted:

nie zły sen,nie ma co

 

mi się po prostu śniły koszmary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×