Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Absinthe, nie uważam że wiem wszystko najlepiej ale w większości spraw wiem co powiedzieć, jestem rozgarniętym człowiekiem, zawsze mającym swoje zdanie, a nie byle dzieciakiem z ulicy, szczekaczem. Wiem co mówić i kiedy. Ale jak każdy nie jestem idealny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, ja rzuciłem w sensie dosłownym. Wypaliłem ostatniego papierosa, peta rzuciłem do studzienki i przestałem palić. ;) Co prawda nie paliłem dużo. 1.5 paczki tygodniowo przez 4 lata. od 3 lat nie palę w ogóle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absinthe, nie uważam że wiem wszystko najlepiej ale w większości spraw wiem co powiedzieć, jestem rozgarniętym człowiekiem, zawsze mającym swoje zdanie, a nie byle dzieciakiem z ulicy, szczekaczem. Wiem co mówić i kiedy. Ale jak każdy nie jestem idealny.

 

 

Usiądź kiedyś z bezdomnym , kup mu bułkę , i pogadaj , niech opowie Ci o życiu , jeśli będziesz miał trochę szczęścia i trafisz na "odpowiedniego" bezdomnego zobaczysz że na ulicy można bardzo wiele się nauczyć... Poważnie. A bułka to tylko 40gr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chory, homoseksualizm nie jest żadnym wynaturzeniem. Jest czymś naturalnym. Występuje u większości gatunków zwierząt na ziemi.

 

-- 11 maja 2012, 01:02 --

 

Tomcio Nerwica, jakby mi ktoś takiego podarował, to bym na pewno się nie obraził. Zapytałbym jednak dlaczego nie merc. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_z_, wiem co mi powie, jak to źle i jak nie dobrze. Wszechwiedzący także nie jestem.

 

-- 11 maja 2012, 08:34 --

 

Marsal2, to jest chore, my jesteśmy LUDŹMI nie zwierzętami, no chyba żeś homo to zrozumiem dlaczego tak bronisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_z_, wiem co mi powie, jak to źle i jak nie dobrze. Wszechwiedzący także nie jestem.

 

Ja dowiedziałem się czegoś innego , a zdziwienie moje było tak ogromne że z ręką na sercu przyznaję iż taka rozmowa wpłynęła na mnie niesamowicie mocno . Masz rację - było też i narzekanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_z_,

ale niemcy i tak zawsze byli lepiej zorganizowani i tak tysiąc lat sie to ciagnie juz i pewnie pciagnie drugie tysiąc, nie chodzi o zazdrosc tylko o to ,ze by sie uczyć od tych co maja lepiej poukładane

 

Dlaczego nadal istniejemy ?

Są bardziej rozwinięci , ale na pewno nie są bardziej pomysłowi niż my ?

1939-1945.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marsal2, ja bym zapytał dlaczego nie audi , chociaż kto wie w takiej sytuacji człowiek jest tak podekscytowany , że nie zadaje pytań , tylko cieszy się z prezentu i zastanawia się czy jeżdzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chory,

może warto otworzyć horyzonty i zrozumieć, że homoseksualizm nie jest taki zły? przecież każdy ma prawo wyboru, co mnie obchodzi co kto robi w łóżku, grunt, żeby był dobrym człowiekiem

homoseksualizm już jakiś czas temu został wykreślony z listy chorób psychicznych :)

większość homoseksualistów nie ma na to wpływu, to jest ukształtowane np. przez dzieciństwo, tak jak to, że ktoś lubi kolor niebieski, a ktoś czarny, jedni lubią spaghetii, a drudzy pizzę

ostatnio dużo czasu spędzilam w tym środowisku i warto otworzyć nieco oczy na innych ludzi

 

PS

jestem w 100% hetero, żeby nie było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chory, nie, jestem hetero. A rasa ludzka jest takim samy zwierzęciem jak każde inne. Chociaż nie, ludzie są gorsi.

 

Tomcio Nerwica, co racja to racja. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_z_,

sa inaczej ukształtowanym spoleczeństwem i inaczej wychowanym od małego, są bardzo zorganizowani i uporządkowani,

my uczymy sie improwizować z powodu potrzeby bo u nas tak wszystko nie działa jak u nich, im się mowi zrobic tak i oni wiedzą ,ze muszą bo inaczej bedzie wysoka kara za to u nas wiadomo,ze nie trzeba bo i tak raczej nic nie grozi u nas jest bałagan, za to faszyzm był chyba mozliwy tylko w tak zdyscyplinowanym społeczenstwie myslę ,ze mniej zdyscyplinowane społeczenstwa by sie zbuntowały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_z_,

jednak tolerancja procentowa społeczenstw zmienia sie wraz z uświadomieniem i słabnąca rolą kościoła, Chory jest zwolennikiem przedstawicieli bozych a co za tym idzie wykazuje brak tolerancji w innych tematach,

oczywiście zawsze bedzie grupa osób, która nigdy nie zrozumie pewnych rzeczy

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_z_,

sa inaczej ukształtowanym spoleczeństwem i inaczej wychowanym od małego, są bardzo zorganizowani i uporządkowani,

my uczymy sie improwizować z powodu potrzeby bo u nas tak wszystko nie działa jak u nich, im się mowi zrobic tak i oni wiedzą ,ze muszą bo inaczej bedzie wysoka kara za to u nas wiadomo,ze nie trzeba bo i tak raczej nic nie grozi u nas jest bałagan, za to faszyzm był chyba mozliwy tylko w tak zdyscyplinowanym społeczenstwie myslę ,ze mniej zdyscyplinowane społeczenstwa by sie zbuntowały

 

Zgadzam się z Tobą , chociaż obydwoje myślimy teraz trochę stereotypowo - bo pewnie nie jeden niemiec jest totalnie rozlazłą fleją która wszystko robi na odpie*** .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_z_,

jednak tolerancja procentowa społeczenstw zmienia sie wraz z uświadomieniem i słabnąca rolą kościoła, Chory jest zwolennikiem przedstawicieli bozych a co za tym idzie wykazuje brak tolerancji w innych tematach,

oczywiście zawsze bedzie grupa osób, która nigdy nie zrozumie pewnych rzeczy

 

Stare przysłowie mówi że trzeba kogoś nienawidzić aby móc kogoś lubić. Bo gdyby tolerancja była 100% to na co my Polacy byśmy narzekali . Tak jak starsze kobiety widzą zło w dzieciakach z kapturami ( ot tak ) tak "antypedałowcy" widzą zło w gejach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×