Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Ja lubię Koko Euro Spoko, taka swojska piosenka, a inni że żenada?! to chyba nie są Polakami!

Jestem Polką i uważam, że ta piosenka to okropny wstyd.

 

 

Są gusta

Są guściki

 

Ale " Koko Euro Spoko " pokazuje zamiast Polskę nowoczesną , Polskę sto lat wstecz... Wystarczy że drogi mamy - stare , bardzo stare :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm mi to tam obojętne...piosenka jest gówniana jak diabli,cała europa będzie miała zwałe jakby z dobrego kabaretu...

W sumie cały ten kraj mi obojętny, kultura,język...przeszłość, trudno, wszystko przeminie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chory, ja wypalam od paczki do dwóch dziennie . Przeważnie setki malboro i to czerwonych . Wieć nie jest u ciebie żle , a co do piosenki to też ją lubię , jeśli gra naszych piłkarzy , będzie tak dobra jak ta piosenka to wygraną mamy w kieszeń . Mało tego wiele pań obiecało , że jeśli Polska wygra mistrzostwa , wybiegną nago na ulice Warszawy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_z_, nie wiesz że nie ma nowoczesnej Polski? to ułłuda, wyjdź na zewnątrz, w bogatszych miastach jeszcze jeszcze, a w najbiedniejszych aż pytasz się sam siebie czy to Polska? więc nie mów o nowoczesności bo do niej daleko, jest lepiej ale dalej nie super jak u Niemców. Stark, nic nie przeminie, człowiek może tak a reszta będzie biegła swoim trybem. Sorry panowie ale macie małe pojęcie o Polsce i świecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale palicie jak smoki, przystopujcie! daje sobie rękę uciąć że już siada wam kondycja i problemy z oddychaniem, kaszel, plucie itd. _z_, dodam do wcześniejszej wypowiedzi że nie ma co na siłę robić z biednego kraju silny nowoczesny itd trzeba mierzyć siły na zamiary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chory, To co niemieckie przestało być dobre już kilka lat temu , kiedyś może byli potęga teraz pikują w dół a ich gospodarkę wykupują arabowie , nas też wykupią - skośne oczy , ale jeszcze jesteśmy "wolni". Oczywiście wolność nasza jest taka na jaką pozwala rząd - resztę znacie .

 

Ps. Jako Polak nigdy nie będę zazdrościł narodowi szwabskiemu , ot tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_z_, nas wykupują wszyscy, pójdę dalej sami wyprzedajemy a jak nie to zamykamy, Obama dziś zatwierdził w USA związki homoseksualne, więc macie pęd za nowoczesnością... Polska musi być na przykład Szwecji, Norwegii w niektórych aspektach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chory, Wiem tyle, że tym gównianym światem rządzi pieniądz,tylko i wyłącznie, wartości czy ideały, nie mają znaczenia w dzisiejszych czasach, tak samo i przeszłość, co obchodzi np, bezdomnego człowieka przeszłość tego kraju?

NIC, ma to w dupie, martwi się co jutro wychleje czy zje...

Oczywiście każdy ma swoje blokady moralne,czy wartości i łatwiej jest w coś wierzyć, czy wyznawać,dążyć, to czyni nas "ludźmi".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_z_, przyznasz jednak, że samochody nadal szwaby mają dobre. ;)

 

Oczywiście

 

_z_, nas wykupują wszyscy, pójdę dalej sami wyprzedajemy a jak nie to zamykamy, Obama dziś zatwierdził w USA związki homoseksualne, więc macie pęd za nowoczesnością... Polska musi być na przykład Szwecji, Norwegii w niektórych aspektach.

 

Jeśli My Polacy nie przejrzymy na oczy to już niebawem zamiast Polska będziemy nazywać się Poland bo języka Polskiego nam zakażą , cała ta Unia , Usa to jeden WIELKI ( nie tylko terytorialnie ) umierający pasożyt. Co gorsza mam wrażenie że wielu to wie - ale nikt o tym nie mówi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chory, a co? Masz coś przeciwko związkom homoseksualnym?

 

Tomcio Nerwica, akurat BMW jest "gupie". :P Jednak przyznać musisz, że mercedesy, VW, BMW, to jednej z najlepszych aut na świecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×