Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

amelia83, praca kontrolna tak jak u Bellatrix, semestralna tylko,że ja mam dwie na semestr.Pakujęsię bo jutro rano jadę na praktykę a potem do szkoły do akademika na week (pokoju gościnnego dla ścisłości)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro sobie kilka stron książki z kseruję i będzie praca gotowa bo jak ja kseruje to ucinam i mam za mało tuszu.i się nie musze martwić,że niebędę miała pracy,a parę dni temu chciałam się zabijać z tego powodu,o ja głupia :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, Myślę że zabijanie siebie...jest dość kiepską. i niemożliwą profesją, choć chodzą po tym świecie osobniki których hobby jest zabijanie innych ludzi :<.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, ..... choć chodzą po tym świecie osobniki których hobby jest zabijanie innych ludzi :<.

hobby to mało, niektórzy nawet już zawodowo się tym trudnią , niezła kasa nawet :pirate:

Ja Sama się przebranżawiam właśnie ;) Przeszłam już wstępne szkolenie w tym fachu ;) ...kaliber 9mm opanowany, kałach krótki i glauberych, broń biała też, zostało tylko dopracowanie nokautu ręcznego, znaczy popularna "piącha" :lol: ale pracuję nad tym od 2 m-cy na siłowni :pirate: ...i już prawie mi wychodzi :yeah:

Najman mi ją polecił to poszłam i teraz się wstydzę, że jestem z jego polecenia :oops: , chociaż chłopaki mówią, żebym się nie martwiła bo i tak robię postępy większe od Niego ...więcej już wyciskam na klatę i biceps i nie uciekam już, tylko wale w mordę jak trza :mrgreen:8)

I znam świetny myk...o dziwo lewą nogę mam silniejszą od prawej a z ręcami na odwrót :bezradny: ....takie pokiełbaszone jak i w głowie mam ale dzięki temu zmyłka dla przeciwnika jest :lol:

Może w końcu znajdę jakąś robotę tylko skończę ten kurs :mrgreen:

Jeśli jest ktoś chętny to po szczegóły zapraszam na PW :twisted: ...ostrzegam, to będzie mój "pierwszy raz" więc nie gwarantuję 100% skuteczności...może się coś nie udać, a reklamacji nie uwzględniam :mrgreen: jestem twarda... biznes is biznes ..nie ma litości :evil: mój limit na litość się już wyczerpał..no chyba że kogoś lubię :105: to mogę dać zniżkę albo rabacik jakiś.... niewielki :angel::twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×